Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Лист керівнику!

Шановні клієнти! На цій сторінці Ви можете залишити свої побажання, відгуки, а також скарги і пропозиції щодо поліпшення якості роботи компанії VRM. Якщо у Вас виникала спірна ситуація, наші співробітники повелися некоректно з Вашої точки зору, або Ви навпаки хочете подякувати нашим співробітникам за відмінну роботу, то все це Ви зможете зробити на цій сторінці.
Ми дуже цінуємо Вашу думку про нашу компанію і завжди прислухаємося до неї!

На жаль, керівництво не завжди може максимально оперативно відповісти Вам. Тому іноді відповідь на Ваше повідомлення може бути отримано на наступний день. Але все ситуації, які виникають в процесі роботи дуже детально аналізуються в обов'язковому порядку. Ми дуже добре розуміємо вплив людського фактора на процес роботи і намагаємося бути завжди на стороні Клієнта!
Будемо раді всім Вашим думкам, побажанням і конструктивной критиці.
Для цього можете написати лист на нашу електронну пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
І звичайно ж , нашим співробітникам буде дуже приємно, якщо ви відзначите їх відмінну роботу.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.