Типи і розміри магнітних пазлів

Магнітний пазл - це спеціальний магнітний лист, з приклеєним до нього попередньо надрукованим на фотопапері зображенням, який надалі ділиться на окремі фрагменти, або як їх часто називають - "пазлинки". Часто такі розсічені листи називають ще "пазли-магніти" і застосовують в рекламних цілях під час проведення різних акцій. Їх ідея проста: споживач купує той чи інший продукт і збирає з окремих пазлинок ціле зображення, яке потім можна обміняти на подарунок.

Пазли на магнітах можливо друкувати за індивідуальним проектом накладом від однієї штуки. Подарувати такий пазл можна на будь-яке свято близькій людині чи родичу, надрукувавши на ньому фотографію або будь-яке інше зображення. У нашій поліграфії пропонується друк будь-яких пазлів недорого, швидко і якісно.

Магнітні пазли дитині. Особливо актуальний подарунок у вигляді пазла для дитини. Такий сувенір поєднує в собі кілька функцій:

  • Дарує дитині радість, адже магнітні пазли з фото так весело збирати з друзями. Особливо цікаво, якщо на них зображена фотографія винуватця торжества. Такий подарунок до Дня Народження залишить масу позитивних вражень.

  • Будь-які пазли розвивають уяву дитини, дрібну моторику пальців рук, вчать малюка посидючості.

Подарунок для всіх - магнітні пазли

Природно, що для дорослих магнітні фотопазли теж стануть відмінним подарунком або сувеніром. Колегам по роботі, друзям, коханим - всім можна подарувати фотографію на пазлах. Цей простий, але в той же час оригінальний подарунок обов'язково порадує близьку людину.

Оперативна поліграфія VRM займається виготовленням фотопазлів будь-якого розміру і в будь-якій кількості. До того ж, магнітні пазли можуть бути матові, глянцеві або тканинні - все залежить від уподобань клієнта. Вартість пазлів невисока, а терміни виготовлення максимально короткі. Таким чином, Ви обов'язково встигнете порадувати близьку людину оригінальним подарунком у вигляді магнітних пазлів з її фотографією або будь-якої вподобаною картинкою.

Фахівці поліграфії VRM з радістю виготовлять для Вас красиві і недорогі пазли високої якості. Якщо місто, де Ви хочете зробити замовлення - Київ, то можливе термінове виготовлення пазлів при клієнті, в нашому офісі на метро Дарниця! Вартість всіх видів і розмірів пазлів Ви зможете дізнатися на сторінці " Прайс".Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.