Технології друку візиток

Ми всі вже давно звикли, що візитка є невід'ємним атрибутом сучасної людини і виконує покладені на неї представницькі функції. Саме тому при виготовленні візиток необхідно враховувати безліч додаткових чинників. Візитки повинні бути виготовлені з високою якістю, а їх дизайн повинен бути оригінальним і актуальним. Завдяки особливостям виготовлення візитки набувають простоти або розкоші, площинності або об'єму, витонченості або солідності. На сьогоднішній день існує дуже багато технологій виготовлення візиток і вибір способу друку візитних карток залишається за Вами. На цій сторінці ми розглянемо технології виготовлення візиток, що найбільш часто зустрічаються, і розповімо до яких результатів призводить їх застосування.

Цифровий друк - це самий оперативний на сьогоднішній день спосіб друку візиток. Якщо треба терміново виготовити візитні картки, то цифровий друк найоптимальніший вибір. Друк проводиться на спеціальній цифровій машині, наприклад, Xerox DC-12 або Xerox DocuColor 700 безпосередньо з комп'ютера, без допомоги додаткового устаткування, буквально за лічені секунди минаючи етапи виготовлення пластин або трафарету, кольороподілу, приладки і т. д.
Плюси цифрового друку - Ви оперативно, на найпершому етапі виготовлення зможете побачити як буде виглядати Ваша майбутня візитна картка. І якщо Вам щось не подобається можна завжди швидко і без зайвої витрати часу змінити текст, колір або дизайн. Тобто цифровий друк дозволяє повністю скорегувати загальний вигляд візитної картки на будь-якому етапі. Другий плюс - оперативність. Виготовлення візиток цифровим методом, включаючи порізку, займає не більше півгодини, а іноді 10-15 хвилин! І третій плюс - ціна візиток! Завдяки цифровому способу друк візиток виходить досить недорогий, що здійснюється за рахунок економії на проміжних етапах друку. Четвертим плюсом цифрового друку є його висока якість, тому що сучасне цифрове обладнання передає всю палітру кольорів, які виходять більш живими і яскравими.
Мінуси цифрового методу друку візитних карток: іноді не дуже гарна якість друку на рифлених і дуже щільних картонах, неможливість друку фарбами Pantone і головне - при великих накладах (від 1000 штук і більше) вартість візиток виходить все ж дорожче ніж при друку офсетом.

Офсетний друк - набагато більш трудомістка і капіталоємна методика, проте якщо потрібен великий наклад, ця технологія просто незамінна. Висока якість офсетного друку, стабільність передачі кольору і найбільший колірний діапазон, а також швидкість друку при достатньо великих накладах роблять цей спосіб просто незамінним і самим практичним. Друк проводиться на офсетних машинах - кожен колір по черзі наноситься на папір окремою секцією зі спеціальною фарбою. Продуктивність друкованих офсетних комплексів дуже висока. Але технологія процесу виготовлення накладу сильно позначається на його ціні, так як офсетний друк складається з декількох етапів: виготовлення фотоформ, виготовлення друкованих форм, процес приладження. Віддрукований матеріал після цього залежно від вимог замовника може проходити друкарську обробку - порізку, фальцювання, вирубку, покриття візиток лаком.
Плюси офсетного друку - нижча вартість виготовлення візиток при великих накладах в порівнянні з цифровим методом, велика швидкість друку значних накладів, одностороннє і двостороннє лакування візиток, а також стабільність передачі кольору на великих накладах.
Мінуси офсетного способу виготовлення візиток - дуже велика вартість невеликих накладів, неможливість оперативного контролю друку після виходу першого відбитка. І найголовніший недолік в порівнянні з цифровим методом друку - дуже великі терміни виготовлення візиток.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.