Фірмові футболки

Корпоративний дрес-код - це не завжди строгий костюм з краваткою. Навіть якщо в компанії прийнято одягатися саме так, то бувають ситуації, коли потрібно «показати товар обличчям» - презентації, виставки, промоакції. І найпотужнішим рекламним інструментом в цьому випадку можуть стати корпоративні футболки на замовлення. Реклама на футболках має безліч важливих переваг. По-перше, інформацію про Вашу фірму бачать не тільки ті, хто одягнений у фірмові футболки, але і всі оточуючі. По-друге, при досить невисокій ціні така футболка не стане важким тягарем для рекламного бюджету, але забезпечить більшу кількість контактів завдяки своїй мобільності.

У нашій поліграфії можна купити різні види футболок і замовити нанесення на них зображення. Вартість послуг залежить від обсягу робіт.

Фірмова футболка як частина корпоративного одягу

Багато компаній використовують друк на футболках як корпоративну екіпіровку. Причому крім елемента сервісу, що дозволяє безпомилково визначити в натовпі співробітника компанії, вони є і важливим маркетинговим інструментом, що підкреслює увагу власника бренду до деталей. Також брендовані футболки можна використовувати і як подарунки клієнтам у різних ситуаціях. Так як цей предмет гардеробу є річчю практичною і затребуваною буквально всіма, незалежно від статі і віку, то такий недорогий подарунок забезпечить Вам частий показ потрібної реклами в самих різноманітних місцях. Даруючи своїм клієнтам або відвідувачам виставки футболки з логотипами або фірмовою символікою, Ви зможете виділитися на тлі конкурентів. А позитивні емоції, пов'язані з отриманням подарунка, будуть переноситися на рекламований товар і підвищать лояльність до Вас з боку не лише уже існуючих, але і потенційних клієнтів. Таким чином, зазнавши зовсім незначних витрат, Ви отримаєте натомість додаткову, дуже дієву рекламу.
Вартість нанесення будь-якого зображення, фото на футболках або на майках можна дізнатися на сторінці виготовлення футболок - прайс.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.