Шановні Клієнти!
Повідомляємо, що тепер ми працюємо в звичайному режимі!
Будемо раді бачити Вас в наших офісах!

Слава Україні!


Друк на трусах, друк на плавках.
Фото на трусах, плавках. Друк на білизні.

На цій сторінці Ви зможете замовити дуже оригінальний подарунок своїй коханій людині. Сторінка ця створена під безперервним тиском прекрасної половини форуму одного дуже популярного жіночого журналу. Там є тема "Що такого оригінального і прикольного подарувати своєму коханому?". Народилася ця сторінка, коли до нас раз в десятий прийшли дівчата і захотіли надрукувати прикольні написи на плавках. Нам довелося їх в черговий раз відправити купувати інші плавки.

Отже, дорогі любителі таких подарунків. Щоб Ви не були розчаровані результатом, або не поверталися речі назад в магазин дотримуйтеся наступних правил:
1. Намагайтеся, щоб тканина плавок або трусів містила якнайменше синтетики!
2. Чим менше швів - тим краще! Якщо на трусах або плавках дуже багато швів зображення нанести дуже складно, або нанесення вийде неякісним!
3. Зображення вийде більш якісним, якщо колір тканини трусів буде білим, або тканина буде світлою.
4. На темній тканині теж можна нанести фото або будь-яке зображення, але краще просто зробити напис, вирізаний із спеціальної плівки - флекса.

Якщо намагатися дотримуватися цих нехитрих правил - то результат перевершить всі Ваші очікування і Ваша кохана людина буде дуже задоволеною! ; -)


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.