VRM Logo

Друках на трусах, друк на плавках. Фото на трусах, плавках. Друк на білизні


Друк на трусах, друк на плавках.
Фото на трусах, плавках. Друк на білизні.

На цій сторінці Ви зможете замовити дуже оригінальний подарунок своїй коханій людині. Сторінка ця створена під безперервним тиском прекрасної половини форуму одного дуже популярного жіночого журналу. Там є тема "Що такого оригінального і прикольного подарувати своєму коханому?". Народилася ця сторінка, коли до нас раз в десятий прийшли дівчата і захотіли надрукувати прикольні написи на плавках. Нам довелося їх в черговий раз відправити купувати інші плавки.

Отже, дорогі любителі таких подарунків. Щоб Ви не були розчаровані результатом, або не поверталися речі назад в магазин дотримуйтеся наступних правил:
1. Намагайтеся, щоб тканина плавок або трусів містила якнайменше синтетики!
2. Чим менше швів - тим краще! Якщо на трусах або плавках дуже багато швів зображення нанести дуже складно, або нанесення вийде неякісним!
3. Зображення вийде більш якісним, якщо колір тканини трусів буде білим, або тканина буде світлою.
4. На темній тканині теж можна нанести фото або будь-яке зображення, але краще просто зробити напис, вирізаний із спеціальної плівки - флекса.

Якщо намагатися дотримуватися цих нехитрих правил - то результат перевершить всі Ваші очікування і Ваша кохана людина буде дуже задоволеною! ; -)


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.