Оформлення замовлення

Замовити продукцію або послугу в нашій мережі можна через інтернет або в одному з наших офісів.
Замовлення через інтернет. Зручніше і швидше за все можна зробити замовлення в нашому онлайн магазині. Замовлення займає всього кілька хвилин з будь-якого зручного Вам місця і пристрою.
Також можна написати
лист з описом Вашого замовлення на будь-яку з перерахованих на сторінці контакти електронних скриньок. Не забудьте вкласти в лист фотографії, малюнки або інші необхідні матеріали. Іноді листи не доходять, або відхиляються поштовими серверами як спам! Переконливе прохання передзвонити і уточнити чи отримали ми Ваш лист!
Замовлення в офісі.
В офісі можна побачити зразки продукції, якщо необхідно - розробити або підкоригувати макет, а потім оформити і забрати готове замовлення. Перелік всіх офісів доступний на сторінці контакти. Також на цій сторінці Ви можете вибрати зручний Вам спосіб зв'язку для уточнення або отримання потрібної інформації.
Варіанти доставки по Києву та Україні можна подивитися на сторінці доставка.

Оплата

Оплатити замовлення можна готівкою, через Приват24, переведенням на банківську карту або за безготівковим розрахунком .
Варіанти оплати:
Готівкою
- в момент отримання замовлення у кур'єра або у нас в офісі;
Онлайн оплата на карту Приватбанка  № 4731185619425959;
Післяплата
при доставці замовлення;
Безготівковий розрахунок
- якщо потрібен рахунок для проплати, то ми надамо його в будь-якому з офісів.
При вартості замовлення понад 200 гривень може знадобитися передоплата.

FTP cервер

У разі, якщо у Вас великий файл - 5 Мб і більше або просто багато файлів, то Ви можете залити Ваш файл (-и) до нас на FTP-сервер. Для цього достатньо скопіювати рядок ftp://178.150.30.210/ в пам'ять комп'ютера, а потім натиснути разом клавіші "Windows + E" або клацнути ярлик "Мій комп'ютер" і вставити туди скопійований рядок ftp://178.150.30.210/ . Далі треба створити папку з Вашим замовленням. Найкраще, якщо ім'ям папки послужить Ваше прізвище та дата замовлення, наприклад "Доброхотов_07-12", після чого скопіювати туди необхідну інформацію. Для оновлення інформації можна натискати клавішу "F5". Якщо Ви використовуєте нестандартний FTP-клієнт, тоді ім'я користувача - Anonymous. Пароля немає.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Маріанна 30.06.2020, 12:02
Доброго дня!
Прошу порахувати друк кольорових наліпок. Розмір 5 на 5 см. Пунктир – лінія обрізу/згину. Потрібно 2 види по 500 штук кожна.

З повагою, Маріанна Онуфрик
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.