Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк візитівок


Друк візиток

У мережі VRM можна замовити візитки, використовуючи різні види друку візиток. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Якщо Вам хочеться більш детально розібратися в усіх тонкощах технологій, то зробити це Ви зможете на сторінці технології друку візиток. А дуже коротку класифікацію, щоб полегшити Вам процес вибору ми привели нижче.

Цифровий друк візиток

Цифрові візитки друкуються на цифрових мінідрукарнях Xerox на візиткових картонах щільністю 300-350 грам/м2 і білизною до 98%. Друк на цих цифрових комплексах виконується з використанням новітніх технологій, тому Ваші візитки будуть мати відмінну якість! Мінімальний наклад - будь-який. Стандартний термін цифрового друку візиток в нашій мережі в Києві - сьогодні на завтра. Також можливий друк візиток терміново при клієнті, буквально за 15 хвилин!

Офсетний друк візиток

Офсетні візитки друкуються на офсетних машинах великими накладами. Тому мінімальний наклад -  1000 штук. Основним плюсом таких візитних карток є їх низька ціна. Мінус - великий термін виготовлення. Друк офсетних візиток займає від 2 до 4 днів.

Шовкотрафаретний друк візиток

Шовкотрафаретні візитки, як випливає з назви, друкуються по шовкотрафаретній технології накладами від 100 штук. Величезний плюс таких карток в тому, що вони можуть бути надруковані практично на будь-якому матеріалі. Мінус - такі візитки не дешеві, так друк кожної візитки проводиться вручну і матеріал для друку, наприклад картон, Клієнти вибирають дорогий і якісний. Термін виготовлення від 5 до 10 днів в залежності від складності друку і завантаженості шовкотрафаретного відділу.

Вартість друку візиток за різними технологіями можна дізнатися на сторінці - виготовлення візиток.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.