VRM Logo

Друк візитівок


Друк візиток

У мережі VRM можна замовити візитки, використовуючи різні види друку візиток. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Якщо Вам хочеться більш детально розібратися в усіх тонкощах технологій, то зробити це Ви зможете на сторінці технології друку візиток. А дуже коротку класифікацію, щоб полегшити Вам процес вибору ми привели нижче.

Цифровий друк візиток

Цифрові візитки друкуються на цифрових мінідрукарнях Xerox на візиткових картонах щільністю 300-350 грам/м2 і білизною до 98%. Друк на цих цифрових комплексах виконується з використанням новітніх технологій, тому Ваші візитки будуть мати відмінну якість! Мінімальний наклад - будь-який. Стандартний термін цифрового друку візиток в нашій мережі в Києві - сьогодні на завтра. Також можливий друк візиток терміново при клієнті, буквально за 15 хвилин!

Офсетний друк візиток

Офсетні візитки друкуються на офсетних машинах великими накладами. Тому мінімальний наклад -  1000 штук. Основним плюсом таких візитних карток є їх низька ціна. Мінус - великий термін виготовлення. Друк офсетних візиток займає від 2 до 4 днів.

Шовкотрафаретний друк візиток

Шовкотрафаретні візитки, як випливає з назви, друкуються по шовкотрафаретній технології накладами від 100 штук. Величезний плюс таких карток в тому, що вони можуть бути надруковані практично на будь-якому матеріалі. Мінус - такі візитки не дешеві, так друк кожної візитки проводиться вручну і матеріал для друку, наприклад картон, Клієнти вибирають дорогий і якісний. Термін виготовлення від 5 до 10 днів в залежності від складності друку і завантаженості шовкотрафаретного відділу.

Вартість друку візиток за різними технологіями можна дізнатися на сторінці - виготовлення візиток.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.