VRM Logo

Друк на еко-сумках


Друк на екосумках

еко сумки друк

Еко-сумки або як їх часто називають шоппери користуються великою популярністю як у рекламній сфері, так і в повсякденному побутовому використанні. Така популярність дуже легко пояснюється. Адже еко сумка це одночасно зручний і практичний рекламний носій з одного боку і аксесуар, який дозволяє підкреслити Ваш стиль і індивідуальність з іншого. У доповненні до цього екосумки, або як їх ще називають екоторби, відмінна практична заміна поліетиленовим і паперовим пакетам. В добавок до практичності і довговічності еко-торба є екологічно чистим матеріалом, який не завдає шкоди навколишньому середовищу, на відміну від поліетиленових пакетів і кульків.
У нас Ви можете замовити друк на еко-сумках Вашого логотипу, назви бренду, зображення, тексту або написи. Можна просто купити чисті сумки, без нанесення.
Ціна однієї сумки-шоппера з принтом всього 150 грн. Можливий терміновий друк на еко-сумках протягом 15 хвилин при Клієнті, а стандартний термін виготовлення замовлення - 24 години. При терміновому замовленні нанесення на сумках можлива доплата - 50% від вартості замовлення. Зробити замовлення на друк на шопперах можна в будь-якому з наших офісів мережі в Києві або замовити друк на сумках з доставкою по Україні.
Догляд за сумкою дуже простий і не вимагає особливих навичок - прати в делікатному режимі, при температурі не вище 40˚С, без відбілюючих засобів і без віджиму, попередньо вивернувши навиворіт. Прасувати теж краще з виворітного боку, в режимі "Бавовна".

Вартість еко-сумок без друку, грн

Кількість, шт
1 2-5 6-10 11-20 21-50 51+
Бежеві сумки, грн 80 75 71 69 67 65
Чорні та кольорові сумки, грн 180 170 162 158 154 150

Методи друку

Термоперенос, флекс, прямий друк і шовкотрафарет - цими методами виконується друк на сумках. Вони повністю дублюють технології друку на футболках, можете зайти і ознайомитися з відмінностями технологій друку.

Вартість прямого друку і термопереносу , грн

Метод друку А5 - 148*210 мм А4 - 210*297 мм
Прямий друк на бежевих эко-сумках, грн
45 70
Прямий друк на чорних та кольорових эко-сумках, грн
65 135


Прямий друк - це друк на промисловому текстильному принтері безпосередньо на футболці. Максимальний розмір нанесення - формат А2 (410 * 560 мм). Після першого прання зображення може стати на 5-10% світліше. Це нормально. З подальшими праннями зображення світлішати не буде.

Вартість нанесення флексом, грн

Метод друку А5 (150х210 мм) А4 (210х297 мм)
Флекс 50 грн. 95 грн.

Флекс - це спеціальна промислова плівка для друку на текстилі. Нанесення флексом дуже довговічне і міцне і виглядає найбільш представницьке. Наносити можна тільки текст і малюнки, фотографії флексом нанести не можна.

Вартість сумки з друком рівна вартості сумки плюс вартість друку.

Ми використовуємо якісні та перевірені часом сумки з наступних матеріалів:

  • бавовна двунитка, 210 г/м² (виткана подвійним переплетенням бавовняної нитки);
  • бавовна бязь, 150 г/м² - бавовняна тканина з товстих бавовняних ниток частого переплетення;
  • бавовна саржа, 240 г/м² - матеріал з саржевим діагональним переплетенням.

Всі тканини зносостійкі, добре тримають форму, практичні, легко прасуються і довговічні в повсякденному використанні.

Якщо Ви хочете задати запитання про екосумки або замовити друк на еко сумках, то це можна зробити по телефону, електронній пошті або безпосередньо у нас в офісі. Контактні відомості мережі офісів Ви можете знайти на сторінці контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.