VRM Logo

Вимоги до макетів пазлів


Вимоги до макетів для пазлів

Розміри макетів для друку на тканинних (матових) фотопазлах:

Тканинні (матові) пазли:

Формат

Розмір макета, мм

А4

194x274

А3

275x385


Важливі елементи верстки (текст, елементи графічного оформлення) повинні стояти від краю не менше, ніж на 8 мм. Масштаб макета 1: 1.

Розміри макетів для друку на глянцевих (паперових) фотопазлах:

Глянцеві (паперові) пазли:

Формат

Розмір макета, мм

А4

187x281

А3

272x402


Важливі елементи верстки (текст, елементи графічного оформлення) повинні стояти від лінії різу не менше, ніж на 35 мм. Така вимога продиктована тим, що у цього типі пазлів по периметру йде велика рамка, а сам пазл знаходиться усередині неї.
Масштаб макета 1: 1.

Макети приймаються в форматах *.tiff, *.jpg, *.psd, *.pdf. Текст в макетах пазлів які зроблені в Corel Draw і Adobe Illustrator (відповідно формати *.cdr і *.ai) повинен бути збережений в кривих! У випадку фотографій з поганою якістю ми не несемо відповідальності за якість пазла!

Можна принести готові фото - тоді ми їх відскануємо і зробимо пазл. Сканування до А4 формату коштує 5 грн., до А3 - 10 грн.

Носії і способи завантаження макетів: CD-ROM, флеш-карта, карти пам'яті CF, CD, MMC, Memory Stick, електронна пошта, завантаження через мобільний телефон.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.