Вимоги до макетів для пазлів

Розміри макетів для друку на тканинних (матових) фотопазлах:

Тканинні (матові) пазли:

Формат

Розмір макета, мм

А4

194x274

А3

275x385


Важливі елементи верстки (текст, елементи графічного оформлення) повинні стояти від краю не менше, ніж на 8 мм. Масштаб макета 1: 1.

Розміри макетів для друку на глянцевих (паперових) фотопазлах:

Глянцеві (паперові) пазли:

Формат

Розмір макета, мм

А4

187x281

А3

272x402


Важливі елементи верстки (текст, елементи графічного оформлення) повинні стояти від лінії різу не менше, ніж на 35 мм. Така вимога продиктована тим, що у цього типі пазлів по периметру йде велика рамка, а сам пазл знаходиться усередині неї.
Масштаб макета 1: 1.

Макети приймаються в форматах *.tiff, *.jpg, *.psd, *.pdf. Текст в макетах пазлів які зроблені в Corel Draw і Adobe Illustrator (відповідно формати *.cdr і *.ai) повинен бути збережений в кривих! У випадку фотографій з поганою якістю ми не несемо відповідальності за якість пазла!

Можна принести готові фото - тоді ми їх відскануємо і зробимо пазл. Сканування до А4 формату коштує 5 грн., до А3 - 10 грн.

Носії і способи завантаження макетів: CD-ROM, флеш-карта, карти пам'яті CF, CD, MMC, Memory Stick, електронна пошта, завантаження через мобільний телефон.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.