Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Наліпки на ноутбуки и нетбуки


Наклейки на ноутбуки і нетбуки

Наклейки на ноутбуки і нетбуки є оригінальним подарунком і несуть захисну і декоративну функції захищаючи Ваш ноутбук або нетбук від подряпин і одночасно прикрашають його. Якість наших наклейок знаходиться на найвищому рівні, а друк відбувається з фотоякістю на фотопринтерах Epson.
Вартість наклейок Ви можете дізнатися з таблиці:

Кількість
2 наклейки
4 наклейки
6 і більше
Вартість 150 грн
280 грн 390 грн

Мінімальна кількість наклейок - дві штуки.

Щоб дізнатися розмір наклейки для Вашого ноутбука або нетбука, Вам необхідно виміряти ширину і висоту кришки. Закруглені і опуклі місця враховувати не потрібно. Також не можна заклеїти опуклі елементи.


Друк наклейок на ноутбуки здійснюється в кілька етапів. Основою будь-якої наклейки служить вінілова підкладка. На неї за допомогою спеціального принтера наноситься зображення. Можливо надрукувати абсолютно будь-яке зображення, при цьому якість зображення буде зпідставною з фотодруком. Отриману заготовку ламінують - наносять спеціальне покриття. Ламіноване покриття захищає корпус Вашого ноутбука.

Виготовлення наклейок на ноутбуки відбувається за індивідуальним замовленням у відповідності з Вашими естетичними уподобаннями і розмірами ноутбука. Наклейки можна використовувати для всіх моделей ноутбуків. При цьому кожна наклейка надійно захищає корпус, будь то наклейка для великого ультрабука або наклейка на нетбук. Замовити наклейки на ноутбуки в Києві можна за допомогою нашого сайту. Ви також можете отримати додаткову інформацію, зв'язавшись з нами по телефону.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM - Дружбы Народов 08.07.2020, 12:54
Цитую Игорь:
Здравствуйте.
vrm.com.ua/.../...
У Вас указано что можно заказать наклейку на ноутбук, есть несколько фото которые хочу себе на ноут, а как заказ оформить?
Спасибо.


Добрый день, для оформления заказа можете связаться с любым удобным для Вас офисом, или же проверьте почту, наш менеджер уже написал Вам vrm.com.ua/uk/contacts.html
Цитата
0 #1 Игорь 05.07.2020, 13:00
Здравствуйте.
vrm.com.ua/.../...
У Вас указано что можно заказать наклейку на ноутбук, есть несколько фото которые хочу себе на ноут, а как заказ оформить?
Спасибо.
Цитата

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.