VRM Logo

Наліпки на ноутбуки и нетбуки


Наклейки на ноутбуки і нетбуки

Наклейки на ноутбуки і нетбуки є оригінальним подарунком і несуть захисну і декоративну функції захищаючи Ваш ноутбук або нетбук від подряпин і одночасно прикрашають його. Якість наших наклейок знаходиться на найвищому рівні, а друк відбувається з фотоякістю на фотопринтерах Epson.
Вартість наклейок Ви можете дізнатися з таблиці:

Кількість
2 наклейки
4 наклейки
6 і більше
Вартість 150 грн
280 грн 390 грн

Мінімальна кількість наклейок - дві штуки.

Щоб дізнатися розмір наклейки для Вашого ноутбука або нетбука, Вам необхідно виміряти ширину і висоту кришки. Закруглені і опуклі місця враховувати не потрібно. Також не можна заклеїти опуклі елементи.


Друк наклейок на ноутбуки здійснюється в кілька етапів. Основою будь-якої наклейки служить вінілова підкладка. На неї за допомогою спеціального принтера наноситься зображення. Можливо надрукувати абсолютно будь-яке зображення, при цьому якість зображення буде зпідставною з фотодруком. Отриману заготовку ламінують - наносять спеціальне покриття. Ламіноване покриття захищає корпус Вашого ноутбука.

Виготовлення наклейок на ноутбуки відбувається за індивідуальним замовленням у відповідності з Вашими естетичними уподобаннями і розмірами ноутбука. Наклейки можна використовувати для всіх моделей ноутбуків. При цьому кожна наклейка надійно захищає корпус, будь то наклейка для великого ультрабука або наклейка на нетбук. Замовити наклейки на ноутбуки в Києві можна за допомогою нашого сайту. Ви також можете отримати додаткову інформацію, зв'язавшись з нами по телефону.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM - Дружбы Народов 08.07.2020, 12:54
Цитую Игорь:
Здравствуйте.
vrm.com.ua/uk/nakleyki-na-noutbuki-i[censored]buki-ua.html
У Вас указано что можно заказать наклейку на ноутбук, есть несколько фото которые хочу себе на ноут, а как заказ оформить?
Спасибо.


Добрый день, для оформления заказа можете связаться с любым удобным для Вас офисом, или же проверьте почту, наш менеджер уже написал Вам vrm.com.ua/uk/contacts.html
Цитата
0 #1 Игорь 05.07.2020, 13:00
Здравствуйте.
vrm.com.ua/uk/nakleyki-na-noutbuki-i[censored]buki-ua.html
У Вас указано что можно заказать наклейку на ноутбук, есть несколько фото которые хочу себе на ноут, а как заказ оформить?
Спасибо.
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.