VRM Logo

Створюйте свої футболки в онлайн конструкторі


Конструктор футболок

Замовити друк Вашого фото, будь-якого малюнка або напису можна в режимі online, використовуючи наш конструктор футболок! Він розроблений з урахуванням всього нашого багаторічного досвіду друку на футболках і має простий і зрозумілий інтерфейс.
Переваги онлайн конструктора в тому, що Ви самі cтворюєте свій індивідуальний макет принта і втілюєте в життя свої ідеї та творчі задуми.
Створити власний дизайн футболки і оформити замовлення всього за пару хвилин можна на сторінці

онлайн-конструктор футболок.


З радістю повідомляємо, що
в конструкторі можна завантажувати фото прямо з соцмереж - Instagram і Facebook, а також конструктор підтримує мобільні пристрої та планшети! Щоб почати роботу досить клацнути на будь-якому елементі конструктора.

На цій сторінці внизу, в коментарях, Ви можете залишити свої побажання, відгуки, а також скарги і пропозиції щодо поліпшення роботи нашого конструктора.

онлайн конструктор футболок


Вартість футболок і друку на футболках можна подивитися на сторінці прайс.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.