Друк афіш

Мережа оперативних поліграфій VRM виділяє окремим напрямком своєї діяльності друк афіш. Афіша - це вид друкованої реклами що привертає погляд зображенням і короткою інформацією про майбутню подію. Цей вид рекламної продукції зазвичай замовляють концертні агентства, кінотеатри, театри для анонсування подій, які повинні відбутися незабаром.

Ми пропонуємо наступні способи друку афіш - офсетний і цифровий. При замовленні невеликого накладу (до 100 штук) оптимальний спосіб - цифровий друк. Друк афіш в друкарні VRM виконується на плотерах Epson, які відповідають сучасним стандартам якості друку. Наші консультанти допоможуть визначитися з розміром, накладом і способом друку, прорахують точну вартість замовлення.

Вартість друку афіш можна дізнатися на сторінці широкоформатний друк.

Виготовлення афіші передбачає розробку дизайну, тому що правильне подання інформації - важлива складова успіху заходу. Виділитися серед величезної кількості інших анонсів допоможе ексклюзивний, цікавий, якісний дизайн. Наші дизайнери розроблять привабливий дизайн, що запам'ятовується з урахуванням Ваших побажань і повної інформації про заплановану подію, щоб максимально привернути увагу перехожих.

Приймаємо і виконуємо замовлення на друк афіш в форматах А1, А2, А3. Точні терміни виготовлення залежать від складності дизайну, накладу і способу друку. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку афіш - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.