Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк афіш


Друк афіш

Мережа оперативних поліграфій VRM виділяє окремим напрямком своєї діяльності друк афіш. Афіша - це вид друкованої реклами що привертає погляд зображенням і короткою інформацією про майбутню подію. Цей вид рекламної продукції зазвичай замовляють концертні агентства, кінотеатри, театри для анонсування подій, які повинні відбутися незабаром.

Ми пропонуємо наступні способи друку афіш - офсетний і цифровий. При замовленні невеликого накладу (до 100 штук) оптимальний спосіб - цифровий друк. Друк афіш в друкарні VRM виконується на плотерах Epson, які відповідають сучасним стандартам якості друку. Наші консультанти допоможуть визначитися з розміром, накладом і способом друку, прорахують точну вартість замовлення.

Вартість друку афіш можна дізнатися на сторінці широкоформатний друк.

Виготовлення афіші передбачає розробку дизайну, тому що правильне подання інформації - важлива складова успіху заходу. Виділитися серед величезної кількості інших анонсів допоможе ексклюзивний, цікавий, якісний дизайн. Наші дизайнери розроблять привабливий дизайн, що запам'ятовується з урахуванням Ваших побажань і повної інформації про заплановану подію, щоб максимально привернути увагу перехожих.

Приймаємо і виконуємо замовлення на друк афіш в форматах А1, А2, А3. Точні терміни виготовлення залежать від складності дизайну, накладу і способу друку. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку афіш - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.