VRM Logo

Друк афіш


Друк афіш

Мережа оперативних поліграфій VRM виділяє окремим напрямком своєї діяльності друк афіш. Афіша - це вид друкованої реклами що привертає погляд зображенням і короткою інформацією про майбутню подію. Цей вид рекламної продукції зазвичай замовляють концертні агентства, кінотеатри, театри для анонсування подій, які повинні відбутися незабаром.

Ми пропонуємо наступні способи друку афіш - офсетний і цифровий. При замовленні невеликого накладу (до 100 штук) оптимальний спосіб - цифровий друк. Друк афіш в друкарні VRM виконується на плотерах Epson, які відповідають сучасним стандартам якості друку. Наші консультанти допоможуть визначитися з розміром, накладом і способом друку, прорахують точну вартість замовлення.

Вартість друку афіш можна дізнатися на сторінці широкоформатний друк.

Виготовлення афіші передбачає розробку дизайну, тому що правильне подання інформації - важлива складова успіху заходу. Виділитися серед величезної кількості інших анонсів допоможе ексклюзивний, цікавий, якісний дизайн. Наші дизайнери розроблять привабливий дизайн, що запам'ятовується з урахуванням Ваших побажань і повної інформації про заплановану подію, щоб максимально привернути увагу перехожих.

Приймаємо і виконуємо замовлення на друк афіш в форматах А1, А2, А3. Точні терміни виготовлення залежать від складності дизайну, накладу і способу друку. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку афіш - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.