Виготовлення візиток

Оперативна поліграфія VRM допоможе Вам в самі стислі терміни виготовити візитки з доставкою по Україні та Києву. Якщо Вам потрібні візитки в найкоротші терміни - ми можемо гарантувати оперативне виконання будь-якого замовлення. Головною нашою перевагою є те, що Ви отримуєте візитки високої якості в найкоротші терміни, а ціни як завжди будуть демократичними.
Виготовлення візиток офсетом займає в середньому 3 дні, терміни виготовлення цифрових візиток - 24 години. Якщо необхідно, можемо виготовити візитки терміново в Києві прямо при Вас, всього за 10-15 хвилин!
Доставка
або відправка будь-якого замовлення Клієнту проводиться в той же день нашим кур'єром по Києву або Новою Поштою по Україні. Таким чином отримати замовлення цифрових візиток в Києві Ви зможете прямо в офісі в той же день, якщо візитки термінові, або на наступний, в разі звичайного замовлення. Офсетні візитки будуть доступні для самовивозу з київських офісів через 1-3 дні і доставлені по Україні і Києву протягом доби, таким чином термін виготовлення візиток на офсеті складає всього 3-5 днів.
Якщо Ви хочете виготовити нестандартні візитні картки - ми будемо раді виготовити їх для Вас і реалізувати Вашу ідею розробивши оригінальний дизайн і підібравши оптимальні матеріали і методи виготовлення. У нас Ви маєте можливість замовити картки в повнокольоровому або чорно-білому варіантах, на звичайному, що вже став стандартом на ринку, картоні 300 грам/м2 або на дизайнерських картонах різних відтінків і фактур.
Оформити замовлення візиток офлайн можна в наших офісах, а в онлайн режимі - в інтернет магазині або в
конструкторі візиток на нашому сайті. Додатково можна замовити заокруглення кутів, висікання отворів, нестандартні розміри і інші опції.

Виготовлення цифрових візиток - 96 штук в комплекті:

Візитки Односторонні Двосторонні
Чорно-білі стандарт 45 грн 70 грн
Повноколірні стандарт 55 грн 90 грн
Повноколірні стандарт плюс 70 грн 105 грн
DNS Color 85 грн 130 грн
DNS Premium 100 грн 150 грн
На дизайнерському картоні 245 грн* 345 грн*
Глянцева ламінація візиток + 70 грн
Матова ламінація візиток +125 грн
Термінові візитки докладніше

Виготовлення офсетних візиток - 1000 штук в комплекті:

Візитки Ціна
Офсетні односторонні, повнокольорові 215 грн
Офсетні двосторонні, повнокольорові

* Ціна варіюється в залежності від типу дизайнерського картону. Докладний прорахунок Вам зможуть надати працівники офісу.

Можлива оплата як з ПДВ, так і без ПДВ. Здійснити оплату можна як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.
В одному комплекті цифрових візиток - 96 штук. Максимальний термін виготовлення - 24 години.
В комплекті офсетних візиток - 1000 штук. Термін виготовлення від одного до п'яти робочих днів, в залежності від Вашого замовлення.
Вартість заокруглення кутів - 20 грн. за 100 штук.
Ціна візиток дуже сильно залежить від накладу. Тому для більш детального прорахунку Вашого замовлення краще спочатку вислати Ваш макет на електронну адресу та потім нам передзвонити і уточнити деталі скориставшись сторінкою контакти.
При великих накладах - гнучка система знижок! Для постійних клієнтів і рекламних агентств - гнучка накопичувальна система знижок на візитки.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.