Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Весільні автомобільні номери


Виготовлення весільних автомобільних номерів

Весілля - одне з найбільш важливих подій в житті людини. Кожен підходить до його організації відповідально, прагне доповнити креативними, оригінальними та яскравими деталями, щоб воно надовго запам'яталося всім позитивними емоціями і атмосферою чарівного свята. І наша мережа оперативних поліграфій VRM радо Вам в цьому допоможе, а саме ми можемо запропонувати свої послуги з виготовлення весільних номерів для кортежу або для самого головного весільного авто - авто з молодятами. Весільні номери в Києві вже давно набули широкого поширення. У чому ж сенс такої прикраси автомобілів? По-перше, весільні номери підкреслюють значущість святкової події. По-друге, номери на весілля дозволять об'єднати автомобілі весільного кортежу єдиним стилем оформлення. Ну і звичайно ж це просто яскраво, святково і красиво!

Весільні номери на машину виготовляються двома способами. Перший - друк номерів прямо на пластиці. Такі номери використовуються рідко через дорожнечу виготовлення і щодо низької якості друку.

Другий варіант - весільні номери надруковані на самоклеючому папері, а вже потім приклеєні на пластик. Такі весільні номери прекрасно виглядають і відмінно доповнюють атмосферу свята завдяки високій, а точніше фотографічній якості друку. Зображення на наклейці відрізняється яскравими, соковитими кольорами. Якщо такі номери на весілля заламінувати, то їм будуть не страшні волога, бруд і подряпини. І що найцікавіше, багато молодят після того, як замовляють у нас ексклюзивний дизайн номерів залишають їх на пам'ять!

Звичайно, головне, щоб весільні номери на авто ефектно виглядали і підкреслювали всю важливість події. Саме тому ми використовуємо тільки високоякісну самоклеючу плівку і друкуємо на ній з фотоякістю. За основу вибирається дуже легкий і міцний високоякісний пластик і тому номери легко кріпляться на весільні машини і не бояться ушкоджень, вологи і деформацій.

Що стосується вартості весільних номерів, то вона залежить від їх кількості та складності роботи дизайнера.

Також, розвиваючи тему підготовки до весілля, візьмемо на себе сміливість запропонувати як доповнення до номерів виготовлення запрошень на весілля і оформлення весільного шампанського. Ми здійснюємо друк запрошень і етикеток на шампанське і святкові напої з Вашим власним або нашим дизайном. Всі ці святкові вироби в комплексі або ж кожен сам по собі, будь то весільне шампанське, запрошення на весілля або ж весільний номер на авто прикрасять Ваше весілля і зроблять його більш барвистим і незабутнім.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.