Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Картон для візитівок


Папір для візиток, картон для візиток, друк візиток на дизайнерському картоні

Сучасні візитки повинні виглядати стильно й елегантно, вони одночасно повинні привертати увагу потенційного ділового партнера і бути яскравими та незабутніми. Тому при виготовленні візиток повинні враховуватися всі нюанси - від привабливого дизайну і акуратного виконання до правильного вибору матеріалу. Матеріалом для візиток можуть бути різні види паперів, картонів, пластиків і навіть металів. Папір для візиток випускається сьогодні в такому широкому асортименті, що недосвідчений замовник може просто розгубитися. Це і дизайнерський картон, і звичайний картон 300-350 г/м2, і щільний крейдований папір для візиток. Але в будь-якому випадку цей матеріал в наших руках перетвориться на витвір мистецтва - Вашу візитну картку.

Як правило, підбір паперу для візиток здійснюється вже на етапі створення дизайну візитної картки, адже від дизайнерського рішення буде залежати вибір кольору і фактури матеріалу для виготовлення візитки.

Стандартний папір або картон для візиток можуть мати найрізноманітніші кольори і відтінки, а також фактуру і щільність. Щільність може коливатися в межах від 80 до 350 г/кв.м.

Не варто думати, що візитка, надрукована на звичайному папері, буде виглядати бюджетною - на такий тип візиток існує стабільний стійкий попит, адже візитки на крейдованому папері виглядають стильно і демократично, особливо коли макет візитки продуманий і виконаний на високому художньому рівні. Часто для виготовлення візитних карток використовується дизайнерський картон. Такий картон для візиток може мати різну фактуру - під шкіру, деревину, деякі тканини або поверхні. Різні ефекти і текстури картону надають візитній картці додаткові неповторність і шик. Картон буває різного кольору, від білого до синювато-чорного, від ніжно-рожевого до «кислотного» блакитного або зеленого.

Не варто в цьому випадку лякатися слова "дизайнерський", - такий вид матеріалу для виготовлення візиток цілком демократичний за ціною і дозволить реалізувати будь-які найсміливіші ідеї та уподобання. Для прихильників стилю «хай-тек» підійде спеціальний папір з ефектом металевого блиску «металік», жінкам напевно сподобається перламутровий папір, який, до того ж, дуже приємний на дотик. Для нестандартних візитних карток застосовуються і нестандартні матеріали, наприклад, прогумований, полупластиковий або напівпрозорий картони.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.