VRM Logo

Візитівки. Друк та виготовлення візитівок


Візитки

Якщо у Вас є бажання замовити друк візиток офсетним, цифровим або шовкотрафаретним методом - ми спробуємо Вам в цьому допомогти, витративши мінімум Вашого часу. Чому ж Ви повинні віддати перевагу саме нам і в чому ж виявляються переваги мережі оперативної поліграфії VRM? Найголовніша наша перевага - у нас дійсно мережа оперативних поліграфій в Києві, а виготовлення візиток завжди було дуже демократичним за ціною. Тобто замовити візитки за гарною ціною можна саме в тому місці, де Вам зручно, витративши при цьому мінімум часу! Деякі з Вас справедливо можуть заперечити: "Навіщо мені мережу офісів і кудись їхати, у мене є готовий макет, я ж можу зробити замовлення через інтернет з доставкою як по Україні, так і по Києву". І ця частина клієнтів буде абсолютно права! Опис способів замовлення та оплати доступний на сторінках замовлення і оплата та доставка і займають мінімум часу!

Для максимальної економії часу Ви можете використовувати наш онлайн конструктор візиток, в якому можна виготовити макет візитки, а потім оформити замовлення прямо на сайті через інтернет в режимі онлайн. Але є ще одна частина клієнтів, яким потрібно:

  1. розробити макет візитки або змінити існуючий - не у всіх є в наявності професійні графічні пакети і не всі володіють навиками роботи в них;

  2. вибрати для майбутньої візитної картки дизайнерський картон або папір - це в принципі не можна зробити віддалено, адже матеріал хочеться потримати в руках, відчути його фактуру;

  3. подивитися зразки візиток, які робилися нами раніше - в цьому випадку клієнт бачить якість друку і порізки візиток;

  4. побачити пілотний зразок і якщо треба підкоригувати колір, розмір і розташування елементів;

  5. затвердити до друку остаточний варіант.

У кожному з цих випадків Ви зможете оцінити переваги мережі оперативних поліграфій VRM! Вам не потрібно їхати через все місто, щоб замовити собі якісні візитки. Київ це великий мегаполіс і багато клієнтів вже оцінили географічну близькість наших офісів! Дуже часто буває, що візитні картки потрібні терміново і у Вас через півтори-дві години відлітає літак, починається виставка або важлива зустріч. В цьому випадку, наприклад, дуже складно переоцінити зручність офісу на Позняках, де можна забрати готові картки по дорозі з Києва до Борисполя, або ж офісу на метро Святошин, який знаходиться поруч з виставковим центром на Салютній, або офісу на Шота Руставелі, в самому центрі Києва. Наступна незаперечна перевага - всі наші офіси працюють по суботах! І найголовніше - це рекомендації наших клієнтів в нижній частині сторінки. Перелік всіх офісів в Києві доступний на сторінці контакти.

Які бувають візитки і як правильно їх вибрати

Для того, щоб Вам було простіше визначитися у виборі виду візитки наведемо їх коротку класифікацію:
Для особистого спілкування - в них вказується ПІП (все частіше наші клієнти додають до ПІП або використовують замість нього нікнейм, або іншими словами псевдонім). Також вказуються за бажанням мобільний або міський номер телефону, особистий сайт, а з недавнього часу адреси сторінок в соціальних мережах і контакти в програмах для онлайн спілкування. Оформлення такої візитки залежить від уподобань власника, вона не має строгих рамок і може бути будь-якого розміру. Часто такі візитки робляться у формі невеликої наклейки або стікера.
Ділові візитні картки мають більш строгий стиль виконання, на них обов'язковою є присутність всіх атрибутів ділової людини - номерів телефонів, електронної адреси, сайту, назви фірми або корпорації, адреси офісу, філії або представництва, виду її діяльності. Така візитка зазвичай розробляється заздалегідь разом з корпоративним стилем і повністю відповідає брендбуку, де дуже докладно описано всі вимоги до неї.
Корпоративні - в основній масі ПІП на них не вказуються. По суті це ті ж ділові візитки, тільки без прив'язки до конкретної людини. Часто робляться двосторонніми і інформаційне наповнення таких карток робиться гранично максимальним. На лицьовій стороні вказуються координати і специфіка діяльності фірми або організації, а зі зворотного боку вказується перелік послуг, іноді навіть міні-прайс з основними позиціями або вартістю послуг. Використовуються найчастіше на виставках і презентаціях. Часто використовуються як роздатковий матеріал - альтернатива флаєрам і календарикам, адже за розміром вони набагато менші і користуватися ними зручніше.
Ми в самі стислі терміни зможемо виготовити для Вас будь-який з перерахованих вище видів візиток і в будь-якій кількості! Стандартний термін виконання цифрового замовлення - "сьогодні на завтра", офсетного - 3-4 робочих дні. Якщо Вам необхідно терміново виготовити візитки в Києві, це не проблема, досить просто перейти на сторінку візитки терміново і зробити замовлення. Стандартний комплект цифрових візиток, як правило, включає в себе 96 візиток. Офсетне стандартне замовлення - 1000 візиток в паперовій упаковці. Ціна візиток, виготовлених по цифровій або офсетній технологіях приведена в таблиці:

Цифрові візитки, 96 штук:

Вид візиток Ціна
Візитки 4 + 0 55 грн
Візитки 4 + 4 90 грн
Візитки 1 + 0 45 грн
Візитки 1 + 1 70 грн

Офсетні візитки - 1000 штук в комплекті:

Вид візиток Ціна
Офсетні односторонні, повнокольорові 215 грн
Офсетні двосторонні, повнокольорові

Якщо ж Вас цікавлять детальні ціни на більш дорожчі візитки - ламіновані, шовкотрафаретні, з тисненням - Ви зможете дізнатися про це на сторінці виготовлення візиток - ціна.

Візитки від мережі поліграфій VRM


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.