Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Візитівки. Друк та виготовлення візитівок


Візитки

Якщо у Вас є бажання замовити друк візиток офсетним, цифровим або шовкотрафаретним методом - ми спробуємо Вам в цьому допомогти, витративши мінімум Вашого часу. Чому ж Ви повинні віддати перевагу саме нам і в чому ж виявляються переваги мережі оперативної поліграфії VRM? Найголовніша наша перевага - у нас дійсно мережа оперативних поліграфій в Києві, а виготовлення візиток завжди було дуже демократичним за ціною. Тобто замовити візитки за гарною ціною можна саме в тому місці, де Вам зручно, витративши при цьому мінімум часу! Деякі з Вас справедливо можуть заперечити: "Навіщо мені мережу офісів і кудись їхати, у мене є готовий макет, я ж можу зробити замовлення через інтернет з доставкою як по Україні, так і по Києву". І ця частина клієнтів буде абсолютно права! Опис способів замовлення та оплати доступний на сторінках замовлення і оплата та доставка і займають мінімум часу!

Для максимальної економії часу Ви можете використовувати наш онлайн конструктор візиток, в якому можна виготовити макет візитки, а потім оформити замовлення прямо на сайті через інтернет в режимі онлайн. Але є ще одна частина клієнтів, яким потрібно:

  1. розробити макет візитки або змінити існуючий - не у всіх є в наявності професійні графічні пакети і не всі володіють навиками роботи в них;

  2. вибрати для майбутньої візитної картки дизайнерський картон або папір - це в принципі не можна зробити віддалено, адже матеріал хочеться потримати в руках, відчути його фактуру;

  3. подивитися зразки візиток, які робилися нами раніше - в цьому випадку клієнт бачить якість друку і порізки візиток;

  4. побачити пілотний зразок і якщо треба підкоригувати колір, розмір і розташування елементів;

  5. затвердити до друку остаточний варіант.

У кожному з цих випадків Ви зможете оцінити переваги мережі оперативних поліграфій VRM! Вам не потрібно їхати через все місто, щоб замовити собі якісні візитки. Київ це великий мегаполіс і багато клієнтів вже оцінили географічну близькість наших офісів! Дуже часто буває, що візитні картки потрібні терміново і у Вас через півтори-дві години відлітає літак, починається виставка або важлива зустріч. В цьому випадку, наприклад, дуже складно переоцінити зручність офісу на Позняках, де можна забрати готові картки по дорозі з Києва до Борисполя, або ж офісу на метро Святошин, який знаходиться поруч з виставковим центром на Салютній, або офісу на Шота Руставелі, в самому центрі Києва. Наступна незаперечна перевага - всі наші офіси працюють по суботах! І найголовніше - це рекомендації наших клієнтів в нижній частині сторінки. Перелік всіх офісів в Києві доступний на сторінці контакти.

Які бувають візитки і як правильно їх вибрати

Для того, щоб Вам було простіше визначитися у виборі виду візитки наведемо їх коротку класифікацію:
Для особистого спілкування - в них вказується ПІП (все частіше наші клієнти додають до ПІП або використовують замість нього нікнейм, або іншими словами псевдонім). Також вказуються за бажанням мобільний або міський номер телефону, особистий сайт, а з недавнього часу адреси сторінок в соціальних мережах і контакти в програмах для онлайн спілкування. Оформлення такої візитки залежить від уподобань власника, вона не має строгих рамок і може бути будь-якого розміру. Часто такі візитки робляться у формі невеликої наклейки або стікера.
Ділові візитні картки мають більш строгий стиль виконання, на них обов'язковою є присутність всіх атрибутів ділової людини - номерів телефонів, електронної адреси, сайту, назви фірми або корпорації, адреси офісу, філії або представництва, виду її діяльності. Така візитка зазвичай розробляється заздалегідь разом з корпоративним стилем і повністю відповідає брендбуку, де дуже докладно описано всі вимоги до неї.
Корпоративні - в основній масі ПІП на них не вказуються. По суті це ті ж ділові візитки, тільки без прив'язки до конкретної людини. Часто робляться двосторонніми і інформаційне наповнення таких карток робиться гранично максимальним. На лицьовій стороні вказуються координати і специфіка діяльності фірми або організації, а зі зворотного боку вказується перелік послуг, іноді навіть міні-прайс з основними позиціями або вартістю послуг. Використовуються найчастіше на виставках і презентаціях. Часто використовуються як роздатковий матеріал - альтернатива флаєрам і календарикам, адже за розміром вони набагато менші і користуватися ними зручніше.
Ми в самі стислі терміни зможемо виготовити для Вас будь-який з перерахованих вище видів візиток і в будь-якій кількості! Стандартний термін виконання цифрового замовлення - "сьогодні на завтра", офсетного - 3-4 робочих дні. Якщо Вам необхідно терміново виготовити візитки в Києві, це не проблема, досить просто перейти на сторінку візитки терміново і зробити замовлення. Стандартний комплект цифрових візиток, як правило, включає в себе 96 візиток. Офсетне стандартне замовлення - 1000 візиток в паперовій упаковці. Ціна візиток, виготовлених по цифровій або офсетній технологіях приведена в таблиці:

Цифрові візитки, 96 штук:

Вид візиток Ціна
Візитки 4 + 0 55 грн
Візитки 4 + 4 90 грн
Візитки 1 + 0 45 грн
Візитки 1 + 1 70 грн

Офсетні візитки - 1000 штук в комплекті:

Вид візиток Ціна
Офсетні односторонні, повнокольорові 215 грн
Офсетні двосторонні, повнокольорові

Якщо ж Вас цікавлять детальні ціни на більш дорожчі візитки - ламіновані, шовкотрафаретні, з тисненням - Ви зможете дізнатися про це на сторінці виготовлення візиток - ціна.

Візитки від мережі поліграфій VRM


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.