Візитки

Якщо у Вас є бажання замовити друк візиток офсетним, цифровим або шовкотрафаретним методом - ми спробуємо Вам в цьому допомогти, витративши мінімум Вашого часу. Чому ж Ви повинні віддати перевагу саме нам і в чому ж виявляються переваги мережі оперативної поліграфії VRM? Найголовніша наша перевага - у нас дійсно мережа оперативних поліграфій в Києві, а виготовлення візиток завжди було дуже демократичним за ціною. Тобто замовити візитки за гарною ціною можна саме в тому місці, де Вам зручно, витративши при цьому мінімум часу! Деякі з Вас справедливо можуть заперечити: "Навіщо мені мережу офісів і кудись їхати, у мене є готовий макет, я ж можу зробити замовлення через інтернет з доставкою як по Україні, так і по Києву". І ця частина клієнтів буде абсолютно права! Опис способів замовлення та оплати доступний на сторінках замовлення і оплата та доставка і займають мінімум часу!

Для максимальної економії часу Ви можете використовувати наш онлайн конструктор візиток, в якому можна виготовити макет візитки, а потім оформити замовлення прямо на сайті через інтернет в режимі онлайн. Але є ще одна частина клієнтів, яким потрібно:

  1. розробити макет візитки або змінити існуючий - не у всіх є в наявності професійні графічні пакети і не всі володіють навиками роботи в них;

  2. вибрати для майбутньої візитної картки дизайнерський картон або папір - це в принципі не можна зробити віддалено, адже матеріал хочеться потримати в руках, відчути його фактуру;

  3. подивитися зразки візиток, які робилися нами раніше - в цьому випадку клієнт бачить якість друку і порізки візиток;

  4. побачити пілотний зразок і якщо треба підкоригувати колір, розмір і розташування елементів;

  5. затвердити до друку остаточний варіант.

У кожному з цих випадків Ви зможете оцінити переваги мережі оперативних поліграфій VRM! Вам не потрібно їхати через все місто, щоб замовити собі якісні візитки. Київ це великий мегаполіс і багато клієнтів вже оцінили географічну близькість наших офісів! Дуже часто буває, що візитні картки потрібні терміново і у Вас через півтори-дві години відлітає літак, починається виставка або важлива зустріч. В цьому випадку, наприклад, дуже складно переоцінити зручність офісу на Позняках, де можна забрати готові картки по дорозі з Києва до Борисполя, або ж офісу на метро Святошин, який знаходиться поруч з виставковим центром на Салютній, або офісу на Шота Руставелі, в самому центрі Києва. Наступна незаперечна перевага - всі наші офіси працюють по суботах! І найголовніше - це рекомендації наших клієнтів в нижній частині сторінки. Перелік всіх офісів в Києві доступний на сторінці контакти.

Які бувають візитки і як правильно їх вибрати

Для того, щоб Вам було простіше визначитися у виборі виду візитки наведемо їх коротку класифікацію:
Для особистого спілкування - в них вказується ПІП (все частіше наші клієнти додають до ПІП або використовують замість нього нікнейм, або іншими словами псевдонім). Також вказуються за бажанням мобільний або міський номер телефону, особистий сайт, а з недавнього часу адреси сторінок в соціальних мережах і контакти в програмах для онлайн спілкування. Оформлення такої візитки залежить від уподобань власника, вона не має строгих рамок і може бути будь-якого розміру. Часто такі візитки робляться у формі невеликої наклейки або стікера.
Ділові візитні картки мають більш строгий стиль виконання, на них обов'язковою є присутність всіх атрибутів ділової людини - номерів телефонів, електронної адреси, сайту, назви фірми або корпорації, адреси офісу, філії або представництва, виду її діяльності. Така візитка зазвичай розробляється заздалегідь разом з корпоративним стилем і повністю відповідає брендбуку, де дуже докладно описано всі вимоги до неї.
Корпоративні - в основній масі ПІП на них не вказуються. По суті це ті ж ділові візитки, тільки без прив'язки до конкретної людини. Часто робляться двосторонніми і інформаційне наповнення таких карток робиться гранично максимальним. На лицьовій стороні вказуються координати і специфіка діяльності фірми або організації, а зі зворотного боку вказується перелік послуг, іноді навіть міні-прайс з основними позиціями або вартістю послуг. Використовуються найчастіше на виставках і презентаціях. Часто використовуються як роздатковий матеріал - альтернатива флаєрам і календарикам, адже за розміром вони набагато менші і користуватися ними зручніше.
Ми в самі стислі терміни зможемо виготовити для Вас будь-який з перерахованих вище видів візиток і в будь-якій кількості! Стандартний термін виконання цифрового замовлення - "сьогодні на завтра", офсетного - 3-4 робочих дні. Якщо Вам необхідно терміново виготовити візитки в Києві, це не проблема, досить просто перейти на сторінку візитки терміново і зробити замовлення. Стандартний комплект цифрових візиток, як правило, включає в себе 96 візиток. Офсетне стандартне замовлення - 1000 візиток в паперовій упаковці. Ціна візиток, виготовлених по цифровій або офсетній технологіях приведена в таблиці:

Цифрові візитки, 96 штук:

Вид візиток Ціна
Візитки 4 + 0 55 грн
Візитки 4 + 4 90 грн
Візитки 1 + 0 45 грн
Візитки 1 + 1 70 грн

Офсетні візитки - 1000 штук в комплекті:

Вид візиток Ціна
Офсетні односторонні, повнокольорові 215 грн
Офсетні двосторонні, повнокольорові

Якщо ж Вас цікавлять детальні ціни на більш дорожчі візитки - ламіновані, шовкотрафаретні, з тисненням - Ви зможете дізнатися про це на сторінці виготовлення візиток - ціна.

Візитки від мережі поліграфій VRM


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #8 VRM Оболонь 27.09.2021, 10:08
Цитую Людмила:
Доброго вечора. Хочу зробити замовлення на 1000 штук. Як вислати макет?

Доброго дня. Для замовлення друку візиток відправте макети на пошту, вайбер або телеграмм в будь-який з наших відділень в меню Контакти.
Цитата
0 #7 Людмила 26.09.2021, 00:09
Доброго вечора. Хочу зробити замовлення на 1000 штук. Як вислати макет?
Цитата
0 #6 VRM Оболонь 20.09.2021, 16:19
Цитую Sergeey2:
Добрый день. Какой срок изготовления визиток 100шт?

Цитую Sergeey2:
Добрый день. Какой срок изготовления визиток 100шт?

Здравствуйте. Срок изготовления печати визиток одного комплекта (96шт ) 24 часа.
Цитата
0 #5 Sergeey2 20.09.2021, 16:16
Добрый день. Какой срок изготовления визиток 100шт?
Цитата
0 #4 VRM Оболонь 26.07.2021, 16:21
Цитую Кирило:

Добрий день. Надішліть будь ласка макет на пошту або телеграм в будь-який з наших відділень поставлю Контакти
Цитата
0 #3 Кирило 26.07.2021, 16:09 Цитата
+1 #2 VRM Оболонь 07.06.2021, 10:21
Цитую Геннадій:
Цікавить друк візиток 1000
шт.

Доброго дня)
Для замовлення візиток відправте макети на будь-яке відділення в меню Контакти.
Термін виконання тиражу офсетних візиток 1000 штук - 3 дні, вартість візиток на 07.06.21 становить 215грн.
Друк цифрових візитівок тиражами по 100 штук в комплекті - 24 години, можливий терміновий друк візитівок при Вас, безпосередньо в офісі)
Цитата
+2 #1 Геннадій 07.06.2021, 10:04
Цікавить друк візиток 1000
шт.
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.