Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Дизайн афіш, плакатів, макети і шаблони афіш, плакатів

Мережа оперативних поліграфій VRM займається розробкою дизайну плакатів, постерів, афіш. Афіша - незамінний елемент, якщо Ви хочете провести рекламну акцію або готуєте захід, оповістити людей про концерт, вистав чи фільм. Вартість виготовлення дизайн-макету плаката залежать від технічного завдання. В штаті мережі оперативних поліграфій VRM працюють дизайнери-професіонали, які враховують такі моменти:

  • місце розміщення рекламного продукту;

  • підбір контрастних з навколишнім оточенням кольорів;

  • розмір рекламного продукту;

  • підбір шрифту та ілюстрацій;

  • спосіб друку.

Плакати і афіші, які звертають на себе увагу, привертають погляди, викликають інтерес, можуть стати запорукою успіху і допоможуть зібрати максимально можливу кількість людей на рекламовану або анонсовану подію. Дизайн афіш, або плакатів повинен бути пронизаний емоціями і бути приємним для сприйняття, щоб у перехожих виникло бажання зупинитися і прочитати запропоновану інформацію. Для вдалого дизайну плакатів, постерів, афіш необхідно придумати сюжет, що інтригує. Інформація, розміщена на плакаті, повинна нести спонукання до дії, емоційний сплеск. Доведено вченими: людина запам'ятовує не події, а емоції, які виникли під впливом якої-небудь події. Плакат або афіша повинні неодмінно нести емоційне навантаження, причому позитивне. Дизайн постерів повинен бути з приємними оку поєднаннями кольорів, гармонійно підібраними деталями. Дизайнери мережі оперативних поліграфій VRM створять макет плаката з урахуванням всіх вимог замовника на професійному рівні, щоб Ваш захід було помічено!

Вартість друку плакатів, постерів, афіш можна дізнатися на сторінці широкоформатний друк.

Якщо у Вас є питання по виготовленню макетів, або Ви хочете скористатися послугами наших дизайнерів - відвідайте нашу сторінку контакти.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.