VRM Logo

Дизайн плакатів, афіш


Дизайн афіш, плакатів, макети і шаблони афіш, плакатів

Мережа оперативних поліграфій VRM займається розробкою дизайну плакатів, постерів, афіш. Афіша - незамінний елемент, якщо Ви хочете провести рекламну акцію або готуєте захід, оповістити людей про концерт, вистав чи фільм. Вартість виготовлення дизайн-макету плаката залежать від технічного завдання. В штаті мережі оперативних поліграфій VRM працюють дизайнери-професіонали, які враховують такі моменти:

  • місце розміщення рекламного продукту;

  • підбір контрастних з навколишнім оточенням кольорів;

  • розмір рекламного продукту;

  • підбір шрифту та ілюстрацій;

  • спосіб друку.

Плакати і афіші, які звертають на себе увагу, привертають погляди, викликають інтерес, можуть стати запорукою успіху і допоможуть зібрати максимально можливу кількість людей на рекламовану або анонсовану подію. Дизайн афіш, або плакатів повинен бути пронизаний емоціями і бути приємним для сприйняття, щоб у перехожих виникло бажання зупинитися і прочитати запропоновану інформацію. Для вдалого дизайну плакатів, постерів, афіш необхідно придумати сюжет, що інтригує. Інформація, розміщена на плакаті, повинна нести спонукання до дії, емоційний сплеск. Доведено вченими: людина запам'ятовує не події, а емоції, які виникли під впливом якої-небудь події. Плакат або афіша повинні неодмінно нести емоційне навантаження, причому позитивне. Дизайн постерів повинен бути з приємними оку поєднаннями кольорів, гармонійно підібраними деталями. Дизайнери мережі оперативних поліграфій VRM створять макет плаката з урахуванням всіх вимог замовника на професійному рівні, щоб Ваш захід було помічено!

Вартість друку плакатів, постерів, афіш можна дізнатися на сторінці широкоформатний друк.

Якщо у Вас є питання по виготовленню макетів, або Ви хочете скористатися послугами наших дизайнерів - відвідайте нашу сторінку контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.