Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Дизайн візиток в Києві, створення дизайну візитних карток, розробка дизайн макетів особистих і корпоративних візиток

Шановні клієнти, Ви ж хочете, щоб люди, що викликали у Вас інтерес з якоїсь причини, запам'ятали Вас? Або щоб у них залишилася Ваша контактна інформація на майбутнє? У більшості випадків Вам нічого для цього робити не потрібно - це зробить за Вас Ваша візитка, але для цього вона повинна бути ідеальною. Візитки - це Ваш своєрідний представник в світі бізнесу. Ми із задоволенням допоможемо Вам у виготовленні дизайну візиток і з подальшим друком візиток.

Розробка дизайн-макету візиток

Хтось помилково вважатиме візитку простим шматочком білого або кольорового картону з написаними на ньому прізвищем і ім'ям, а також координатами людини. Ми ж вважаємо, що насправді візитна картка це щось більше. Вона дає зацікавленій людині повну ділову інформацію про Вас - від посади до всіх телефонів і адрес, за якими Вас можна буде знайти. Але для того, щоб бути цікавим для потенційних ділових партнерів, дизайн візиток повинен бути привабливим і підкорятися певним встановленим правилам. І тому, перш ніж почнеться створення дизайну візиток, потрібно чітко визначитися з їх призначенням, тому що розробка особистих візиток та розробка корпоративних візиток вестимуться за різними алгоритмами роботи. Дизайн візиток корпоративного сегмента повинен бути більш суворим. Причому чим вище становище людини в компанії - тим витонченішим і вишуканішим повинен бути дизайн візиток, а матеріал на якому надрукована візитки якомога якісніше. Розробка корпоративних візиток часто ведеться відповідно до загальної концепції фірмового стилю підприємства. Розробка дизайну візиток для особистих цілей може вестися в більш вільному стилі, тут не потрібна строго певна кольорова гамма, дизайн візиток в цьому випадку замовник визначає самостійно, на свій смак.

Створення дизайну візиток має вже на початковій стадії враховувати за якою технологією буде проводитися друк цих візитних карток. Наприклад, якщо візитка буде друкуватися на звичайному візитковому картоні - можна обійтися цифровим або офсетним друком. Розробка дизайну візиток в разі використання дизайнерського картону дуже часто має на увазі, що потрібен буде шовкотрафаретний друк. У будь-якому випадку візитка повинна виглядати стильно. Адже головний принцип роботи візитної картки - максимум функціональності і привабливості, а її головне завдання - залишити про Вас позитивне враження в колі ділових партнерів.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.