VRM Logo

Фото на кружку та чашку - доречний подарунок до будь якого свята


Фото на чашках

Складно уявити своє життя без такого простого і звичного предмету, як кружка. Посиденьки з друзями, романтична вечеря з другою половинкою, та й просто звичайний ранок не обходяться без чашки смачної кави або гарячого чаю.

Також завжди кружкки користувалися популярністю і як сувенір. Особливо цікаві оригінальні чашки з фото винуватця торжества. Розробивши власний макет, можна замовити в подарунок рідній або близькій людині гарну чашку, беручи яку в руки вона буде з теплотою згадувати людину, яка зробила подарунок. Причому, це не буде черговим подарунком, захованим в довгу шухляду. Навпаки, чашка з фотографією займе гідне місце серед найулюбленіших і дорогих серцю подарунків. Ми, у всій мережі оперативної поліграфії VRM, виконуємо таку послугу друку будь-якого фото на чашку недорого, швидко і якісно.

Як замовити чашку з фото

Вирішивши зробити близькій людині приємний сюрприз, такий як чашка в подарунок, необхідно вибрати фотографію хорошої якості і звернутися до наших фахівців.
Ми виконуємо друк на чашках з максимальною оперативністю і якістю. Звернувшись до нас, Ви отримаєте красивий кухоль із замовленим зображенням і отримаєте море позитивних емоцій.

Наносячи фотографію або будь-яке зображення на кухоль, в першу чергу ми орієнтуємося на якість нанесення, щоб сувенір служив вірою і правдою довгі роки.

Співробітники нашої компанії можуть завжди компетентно проконсультувати Вас про наші послуги і зробити друк фотографій на кружку. Тому, звернувшись до нас, можна не турбуватися про якість виконання замовлення.

Зробіть близьким оригінальний подарунок - надрукуйте красиве фото на чашці. Можна зробити і більш оригінальний і цікавий подарунок - чашку хамелеон.

Оперативна поліграфія VRM допоможе зробити унікальний кухоль, який порадує близьку людину. Вартість нанесення Ви можете дізнатися на сторінці друк на чашках - прайс, а оформити онлайн замовлення на друк фото на чашці можна на сторінці онлайн конструктор товарів.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.