VRM Logo

Цікаві нанесення


Прикольні види нанесень на різні типи поверхонь і виробів.
Прикольні сувеніри. Оригінальні подарунки та сувеніри.

Тут Ви можете замовити дуже цікаві види нанесень на різні предмети і тканини! Це допоможе Вам зробити оригінальний подарунок близькій людині. Список виробів буде поступово розширюватися, можете радити свої нестандартні види нанесень або подарунків. Уточнити потрібну Вам інформацію можна по телефону, електронною поштою або безпосередньо у нас в офісі. Перелік всіх видів зв'язку з нами і адреси офісів знаходяться на сторінці контакти.

Перший приклад подібного виду нанесення: друк на нижній білизні - трусах, плавках і т. д. Детальніше про це можна прочитати тут.


Також ми можемо друкувати на сорочках, регланах, майках і інших виробах.

У міру освоєння нових послуг вони будуть з'являтися на цій сторінці.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.