VRM Logo

Друк на тканині


Друк на тканині. Нанесення на тканину. Зображення на одязі.
Друк на спецодязі. Зображення на одязі і тканині. Шовкотрафарет.

Продаж і установка обладнання для друку на тканині.


На цій сторінці Ви можете ознайомитися з варіантами нанесення на одяг і на тканину в цілому. Згодом Вам буде простіше вибрати найбільш зручний для Вас тип друку на тканині або обладнання для нанесення.
Нанесення можна робити декількома методами. Найбільш поширені це термоперенос і шовкотрафарет.

1) Термоперенос. Суть даної технології в наступному - зображення друкується на спеціальному термотрансферному папері і під спеціальним термопресом при температурі більше 150 0
С переноситься на тканину. Плюси даного методу - оперативність (друк за 10 хвилин), можливість нанесення будь-якого повнокольорового (!) зображення (Ваше фото, напис і т. д.). Мінуси - друк можна робити тільки на бавовні.
Також можна вирізати зображення зі спеціальної плівки - флекса або флока. В даному випадку зображення повинно бути в векторному форматі. Плюси - перенесення на будь-яку тканину (бавовна, синтетика і т. д.). Мінуси - друк тільки векторного зображення. Замовити футболки, реглани та інший одяг з нанесенням можна у нас на сайті.
Витримують такі вироби без втрати якості: 40-50 прань надруковані методом термопереносу через папір і більше 500 праць - зроблені з флекса або флока. Прати такий одяг краще в не дуже гарячій воді - до 40 °С. Спосіб прання - машинний делікатний або ручний. Прасувати зображення потрібно з виворітного боку або через тканину.

2) Шовкотрафарет. Суть даної технології в тому, що зображення наноситься на тканину фарбою через спеціальну матрицю (сито). Плюси - гарна якість нанесення, дешевизна, стійкість при пранні. Мінуси - неможливість друку з фотоякістю, неоперативність в порівнянні з термотрансферного технологією.

Зображення зберігає первинний зовнішній вигляд і яскравість фарб до 100 прань. Режим прання - до 40 °С. Спосіб прання - машинний делікатний. Прасувати зображення потрібно з виворітного боку або через тканину.

Всі види нанесення придатні для щоденного використання у ролі повсякденного або рекламного одягу.

Замовити футболки, бейсболки, друк на спецодязі або інше нанесення на тканину можна безпосередньо у нас в офісі або ж вислати готовий макет зображення на нашу електронну адресуЯкщо Ви вирішили оформити замовлення, або задати запитання, то тоді можете перейти на сторінку контакти. Якщо макета немає - його із задоволенням зробить дизайнер, втіливши в реальність всі Ваші побажання і ЦВ. Після цього ми з зв'яжемося з Вами і повідомимо ціну і терміни виготовлення Вашого накладу.

Також на VRM.com.ua є папір для термопереносу Forever або як його ще називають термотрансферний папір. У наявності є прес для темопереносу і інше термотрансферним обладнання.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.