Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Друк буклетів

Будь-яка компанія або людина часто стикаються з необхідністю заявити про себе, розповісти про свої товари чи послуги. Одним з найпопулярніших способів донести інформацію до своїх клієнтів - це друк буклетів. Виготовлення буклетів досить складний і трудомісткий процес, довіряти який потрібно кращій поліграфічної компанії. Ми вже давно успішно надаємо таку послугу, як друк буклетів в Києві і по Україні.

Крім опису, зазвичай буклети містять в собі перелік продукції, фотографії, контактну інформацію та схему розташування компанії. Застосовуються буклети в разі, коли необхідна детальна інформація та ефективна реклама. Виготовлення буклетів обійдеться трохи дорожче, ніж наприклад, рекламна листівка.

Якщо говорити про ефективність, то можна відзначити, що рекламні буклети - це, мабуть, найоптимальніший варіант реклами по співвідношенню «ціна-якість». З цієї причини виготовлення буклетів одна з найбільш затребуваних послуг в нашій компанії.

Якщо Вам необхідний друк рекламних буклетів, ми пропонуємо ознайомитися з прикладами наших робіт, а також ціновою політикою оперативної поліграфії VRM. Діяльність нашої поліграфічної компанії спрямована саме на друк буклетів в Києві і області.

Друкуючи рекламні буклети, ми завжди звертаємо увагу на якість і оперативність. Ми випускаємо повнокольорові двосторонні буклети, які друкуються на крейдованому папері формату А3 або А4 різної щільністі. Зазвичай друк буклетів проводиться цифровим способом і це дозволяє виконати замовлення максимально якісно і швидко.

Для отримання високоякісної продукції, оперативна поліграфія VRM використовує найостанніші досягнення в цифровому друці. Таким чином, якщо Вам необхідні якісні рекламні буклети, звертайтеся в оперативну поліграфію VRM і отримуєте відмінну продукцію за привабливою ціною. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що стосуються послуги друк рекламних буклетів і розкажуть про цінову політику і способи друку.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Вікторія 01.02.2022, 16:27
Продукт:
Брошура
Розмір:
210 × 297 мм
Тираж:
1 шт
Скріплення:
Cкоба
Тип скоби:
стандратная
Обкладинка:
Сторінок: 4
Глянец 250 г
Глянцева ламінація з одного боку 25 мкм
Блок:
Сторінок: 8
Глянец 170 г
Без покриття

Яка вартість такого одного екземпляра та яка тривалість виготовлення ?
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.