VRM Logo

Друк на бейсболках і кепках


Друк на бейсболках і кепках

У нас можна замовити нанесення зображення, малюнка або логотипу на кепки або бейсболки! Друк на кепках проводиться за оптимальними цінами, максимально якісно і швидко. Ми використовуємо дві технології нанесення - друк флексом і термоперенос. Термоперенос для друку повнокольорових зображень, а друк флексом - для векторних і текстових макетів. Обидві технології дають можливість проводити друк на бейсболках від 1 штуки і до будь-якого накладу за дуже низькими цінами! Наприклад, вартість однієї білої бейcболки з повнокольоровим нанесенням всього 95 гривень. У нас в самі стислі терміни Ви зможете замовити професійний і якісний друк на кепках за нижченаведеними цінами:

Вартість бейсболки, грн

Тип кепки Ціна
Біла 50
Кольорова 70


Вартість друку на бейсболках, грн

Тип друку
Кількість
1-5 6-10 10-30 30-
Повнокольоровий друк на білих кепках 45 35 30 27
Повнокольоровий друк на кольорових кепках 55 45 36 32
Флекс, за один колір
85 70 60 55


Підсумкова ціна бейсболки це сума "ціна бейсболки+ціна друку".

Якщо Ви хочете в Києві замовити терміново друк на бейсболці - ми можемо це зробити у нас на виробництві! Надбавка за терміновість - 50% від вартості. Якщо у Вас виникли питання з приводу нанесення на кепках - задавайте їх в коментарях на цій сторінці або будь-яким іншим способом використовуючи наші контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.