VRM Logo

Написи на футболках. Рисунок на футболці


Друк на футболці, фото на футболці

Малюнок на футболці

  В уважної людини, яка прочитала назви верхніх пунктів меню виникає питання - чим же відрізняється "рисунок на футболці" від "фото на футболці"? У нашому випадку під малюнком треба розуміти зображення зроблене у векторному форматі - тобто у векторному редакторі (Adobe Illustrator, Corel Draw і т. д.), Або просто звичайний текст, набраний в текстовому редакторі. Це робиться для того, щоб потім це зображення по контурах можна було вирізати на плотері зі спеціальної плівки - флекса або флока. Плівка буває різних кольорів, тобто зображення може бути різнобарвним. Вирізане з плівки зображення відрізняється великою стійкістю при пранні і носінні. Також можливо вирізати малюнок на футболку з голографічної або світловідбиваючої плівки. При правильному догляді малюнок або напис на футболці з флекса або флока витримує більше 300 прань. Про догляд за футболками з нанесенням флексом чи флоком читайте на сторінці футболки.

Оформити футболку на замовлення Вам допоможе наш онлайн-конструктор футболок. Також Ви можете зробити замовлення в будь-якому їх наших офісів в Київ. Вартість нанесення малюнка на футболку можна дізнатися на сторінці прайс. Доставка футболок можлива як по Києву, так і по Україні. Якщо у Вас є запитання то можете задати їх в будь-якій зручній Вам формі, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.