VRM Logo

Футболки


Футболки

Компанія VRM в основному друкує на відмінних і перевірених футболках фірми Fruit Of The Loom. Футболки цієї фірми перевірені багатьма роками друку. На них відмінно лягає зображення, вони добре поводяться при пранні і носінні. Одним словом футболки Fruit Of The Loom кращі по співвідношенню ціна/якість.

Зробити нанесення на футболку іншого виробника також можливо. Вартість футболок інших виробників - від 80 грн. в залежності від накладу, кольору і фірми-виробника. Футболки є різних кольорів і фасонів. Чоловічі і жіночі.

Окремо хочеться сказати про догляд за футболками. Футболки з нанесенням краще прати в ручному режимі в теплій воді або в пральній машинці в "щадному" режимі. Не можна використовувати відбілювач і не можна кип'ятити футболки!
Білі футболки за технологією друк на футболках з фотоякістю витримують більше 100 прань, а нанесення на футболки з флекса або флока 300 і більше прань! Гладити футболки краще з вивороту.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.