Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Друк меню

Для будь-якого ресторану або кафе меню - це лице закладу. І про рівень ресторану судять по тому, яке в ньому меню. Причому відвідувачі звертають увагу не тільки на асортимент страв і їх ціну, але і на дизайн меню.

Особливо важливо, щоб меню для ресторану виглядало солідно і красиво. Особливу увагу при виготовленні меню необхідно приділяти обкладинці. Зробити її можна оригінальною і незвичайною, з будь-якого матеріалу, будь-якого дизайну. Краї можна оформити вставками золотистого, срібного кольору або куточками з дерева.

Оперативна поліграфія VRM пропонує своїм клієнтам послугу виготовлення меню за індивідуальними дизайнерським проектом. Дизайнери можуть створити для Вас індивідуальний дизайн меню з урахуванням всіх побажань і вимог. Також можна вибрати готові шаблони меню і доопрацювати їх за своїм бажанням.

Якщо Вам необхідний друк меню - звертайтеся до фахівців нашої поліграфії, вони покажуть зразки меню і можливо, Ви захочете створити для свого ресторану справжній шедевр.

Меню для кафе приділяється не менше уваги, ніж меню для ресторанів. Воно повинно бути акуратним, красивим і відповідати образу кафе.

В нашій поліграфії існує кілька варіантів оформлення палітурки і все залежить від побажань замовника. Можна виконати звичайну склейку, зробити її на пружині або зробити книжкове переплетення.

Внутрішні листи зазвичай бувають в такому ж стилі, що і загальний дизайн меню. Але за бажанням клієнта їх можна зробити з будь-якого матеріалу і в будь-якому стилі.

Звертайтеся в оперативну поліграфію VRM, якщо хочете замовити друк меню для свого ресторану або кафе.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM Оболонь 26.01.2022, 15:10
Цитую Евгений:
Добрый день. Возможно посмотреть образцы меню для кафе. Планируем сделать формата А3 на одном листе с двух сторон

Здравствуйте. Сможем напечатать на картоне плотностью 300г и сделать глянцевую либо матовую ламинацию. Для оформления заказа отправьте макеты на почту, вайбер или телеграмм в любое из наших отделений в меню контакты. Спасибо
Цитата
0 #1 Евгений 26.01.2022, 15:06
Добрый день. Возможно посмотреть образцы меню для кафе. Планируем сделать формата А3 на одном листе с двух сторон
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.