Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк меню для ресторанів


Друк меню

Для будь-якого ресторану або кафе меню - це лице закладу. І про рівень ресторану судять по тому, яке в ньому меню. Причому відвідувачі звертають увагу не тільки на асортимент страв і їх ціну, але і на дизайн меню.

Особливо важливо, щоб меню для ресторану виглядало солідно і красиво. Особливу увагу при виготовленні меню необхідно приділяти обкладинці. Зробити її можна оригінальною і незвичайною, з будь-якого матеріалу, будь-якого дизайну. Краї можна оформити вставками золотистого, срібного кольору або куточками з дерева.

Оперативна поліграфія VRM пропонує своїм клієнтам послугу виготовлення меню за індивідуальними дизайнерським проектом. Дизайнери можуть створити для Вас індивідуальний дизайн меню з урахуванням всіх побажань і вимог. Також можна вибрати готові шаблони меню і доопрацювати їх за своїм бажанням.

Якщо Вам необхідний друк меню - звертайтеся до фахівців нашої поліграфії, вони покажуть зразки меню і можливо, Ви захочете створити для свого ресторану справжній шедевр.

Меню для кафе приділяється не менше уваги, ніж меню для ресторанів. Воно повинно бути акуратним, красивим і відповідати образу кафе.

В нашій поліграфії існує кілька варіантів оформлення палітурки і все залежить від побажань замовника. Можна виконати звичайну склейку, зробити її на пружині або зробити книжкове переплетення.

Внутрішні листи зазвичай бувають в такому ж стилі, що і загальний дизайн меню. Але за бажанням клієнта їх можна зробити з будь-якого матеріалу і в будь-якому стилі.

Звертайтеся в оперативну поліграфію VRM, якщо хочете замовити друк меню для свого ресторану або кафе.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.