Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Друк на банері

На цій сторінці розміщено прайс на наші послуги з друку на банері. Так само його називають банерної тканиною або вінілом. Друк відбувається з фотоякістю і роздільною здатністю до 1440 крапок на дюйм.

Ціни на широкоформатний друк на банері

Матеріал Вартість квадратного метра, грн.
1 кв.м. 2-4 кв.м. 5 кв. м. і більше
Оракал 195 190 180
Банер 180 175 165

Вартість друку на банері всіх стандартних форматів вказано на сторінці широкоформатний друк.

Друк банерів в оперативній поліграфії VRM

Банером називається інформаційний або рекламний носій, який виготовляється на тканинній основі. Ця основа називається банерної тканиною, використовується для виготовлення стендів для оформлення вітрин, транспарантів, розтяжок і, власне банерів. Відбувається друк банерів завжди на тканині високої якості, адже до них пред'являються досить високі вимоги. Існує два різновиди банерного полотна - литі і ламіновані. Останні є бюджетними і використовуються для проведення короткострокових рекламних акцій. Литі ж відрізняються високою міцністю і можуть використовуватися в складних погодних умовах. При цьому термін експлуатації такого полотна становить близько 3 років. Широкоформатні банери з литого полотна є ідеальним рішенням для розміщення інформації та реклами.

Наша оперативна поліграфія пропонує своїм клієнтам виготовлення банерів будь-яких розмірів і форматів. Для тих, хто цінує свій час, хоче розвивати бізнес і рекламувати послуги, товар - друк банерів те, що потрібно.

Банер завжди помітний і протягом тривалого часу буде рекламувати товар чи доносити необхідну інформацію до споживача. Якщо Вам необхідний терміновий широкоформатний друк банерів в Києві, тоді сміливо звертайтеся в мережу оперативних друкарень VRM і наші фахівці виконають всі необхідні роботи максимально швидко і якісно.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM Оболонь 11.08.2021, 12:54
Цитую Людмила:
Добрый день. Вы печатаете фото для банера? Размер банера 2на 2,подобрать фон и надпись сверху С Днём рождения. Какая будет стоимость?Спасибо

Здравствуйте. Для заказа отправьте запрос в любое из наших отделений на почту, вайбер либо телеграмм в меню Контакты. Укажите размер баннера и все детали, вам просчитают и озвучат сроки. Спасибо
Цитата
0 #1 Людмила 11.08.2021, 12:35
Добрый день. Вы печатаете фото для банера? Размер банера 2на 2,подобрать фон и надпись сверху С Днём рождения. Какая будет стоимость?Спасибо
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.