VRM Logo

Друк на банері


Друк на банері

На цій сторінці розміщено прайс на наші послуги з друку на банері. Так само його називають банерної тканиною або вінілом. Друк відбувається з фотоякістю і роздільною здатністю до 1440 крапок на дюйм.

Ціни на широкоформатний друк на банері

Матеріал Вартість квадратного метра, грн.
1 кв.м. 2-4 кв.м. 5 кв. м. і більше
Оракал 195 190 180
Банер 180 175 165

Вартість друку на банері всіх стандартних форматів вказано на сторінці широкоформатний друк.

Друк банерів в оперативній поліграфії VRM

Банером називається інформаційний або рекламний носій, який виготовляється на тканинній основі. Ця основа називається банерної тканиною, використовується для виготовлення стендів для оформлення вітрин, транспарантів, розтяжок і, власне банерів. Відбувається друк банерів завжди на тканині високої якості, адже до них пред'являються досить високі вимоги. Існує два різновиди банерного полотна - литі і ламіновані. Останні є бюджетними і використовуються для проведення короткострокових рекламних акцій. Литі ж відрізняються високою міцністю і можуть використовуватися в складних погодних умовах. При цьому термін експлуатації такого полотна становить близько 3 років. Широкоформатні банери з литого полотна є ідеальним рішенням для розміщення інформації та реклами.

Наша оперативна поліграфія пропонує своїм клієнтам виготовлення банерів будь-яких розмірів і форматів. Для тих, хто цінує свій час, хоче розвивати бізнес і рекламувати послуги, товар - друк банерів те, що потрібно.

Банер завжди помітний і протягом тривалого часу буде рекламувати товар чи доносити необхідну інформацію до споживача. Якщо Вам необхідний терміновий широкоформатний друк банерів в Києві, тоді сміливо звертайтеся в мережу оперативних друкарень VRM і наші фахівці виконають всі необхідні роботи максимально швидко і якісно.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.