VRM Logo

Чашки Хамелеони – прикольні чашки


Чашки хамелеони

Багато хто із сучасних людей не уявляють свій ранок без чашки ароматної кави або чаю. Тому, на будь-якій кухні, чашка є неодмінним атрибутом. І не важливо, який напій полюбляє людина - чашка, з якої вона буде пити цей напій, завжди дуже важлива.

Так як чашка - це один з перших предметів, які бере в руки людина відразу після пробудження, то сувенірні кружки є одним з найпоширеніших подарунків. Такий сувенір можна зробити і близькому другові і колезі - найголовніше, щоб подарунок був цікавим і оригінальним.

Найбільшу популярність останнім часом набули чашки хамелеони, що змінюють свій колір під впливом температури. При наливанні в чашку окропу вона спочатку змінює свій колір, а потім з'являється зображення. Надрукувати можливо абсолютно будь-яку картинку і фотографію і зробити близькій людині оригінальний подарунок.

Замовити друк на чашках хамелеонах можна в одному з наших офісів, а ціна залежить від розміру чашки і бажаного малюнка.

Подаруйте близьким диво

Магічні чашки стануть відмінним подарунком на будь-яке свято, головне правильно підібрати фотографію до торжества. І щоранку прокидаючись, людина буде поспішати на кухню, щоб насолодитися гарячою кавою із улюбленої «чарівної» кружки.

Не варто думати, що прикольні кружки давно перестали бути оригінальним подарунком. Це зовсім не так, якщо замовити своїй близькій людині або колезі унікальну, створену спеціально для неї чашку. Будь-який сувенір, який був зроблений з душою і старанням, буде гідно оцінений.

Тому і сувенірні чашки із спільною фотографією завжди будуть популярним подарунком на День всіх Закоханих для другої половинки.

Друзям можна подарувати прикольні чашки з якимось таємним побажанням або смішною фотографією. Адже головне, щоб подарунок запам'ятався і порадував людину, якій він призначається.

Оперативна поліграфія VRM займається виготовленням чашок з фотографіями, написами і будь-якими красивими картинками. Зробити замовлення дуже легко, якщо звернутися в нашу компанію за зручною Вам адресою.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Елизавета 21.07.2020, 18:03
Чашка хамелеон - як замовити?)
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.