Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк на металі


Друк на металі - якість і довговічність друку

Послуга друк на металі, що надається нашою компанією, дозволяє здійснювати перенесення зображення на тверду поверхню. Малюнок, надрукований на металі, виходить насиченішим, яскравішим і стійкішим ніж, наприклад, малюнок на пластикових табличках. Дана технологія нанесення ідеально підходить для створення інформаційних табличок, різних рамок, сувенірів і багато чого іншого. Вироби з металу відмінно пасуються до інтер'єру будь-якого приміщення, відмінно доповнюючи, наприклад, друк на полотні, та дозволяє виготовляти різноманітні сертифікати, почесні грамоти, вітальні адреси і багато іншого. Фотодрук на металі - це також відмінний спосіб зробити оригінальний подарунок своїй близькій людині.

Фахівці нашої компанії виробляють друк на металі високої якості, вироби будуть служити дуже довго. Повнокольоровий друк на металі - це не тільки якісно, ​​але і красиво. Вартість друку на металі, а також вартість всіх видів виробів з металу можна дізнатися на сторінці друк на металі - прайс.

Технології друку на металі

На ринку послуг застосовується декілька технологій друку на металі:

  • Перенесення методом термотрансфера
  • Металофото
  • Друк на металі методом сублімації

Мережа оперативних поліграфій VRM використовує у своїй роботі сублімаційний друк на металі, який дозволяє отримати фотоякість при перенесенні на метал. Такий вид друку призначений для іміджевого друку, для тих, хто віддає перевагу саме якісному друку. Таким чином, звертаючись в нашу компанію, Ви отримуєте якісний друк з чіткою картинкою, чіткими кольорами за розумні гроші. Кольоровий друк на металі в оперативній поліграфії VRM - це незмінна якість друку і невисока вартість всіх послуг.

Якщо Вам необхідний друк на металі в Києві - звертаєтеся до нас. Ціни на друк на металі і на дипломи на металі доступні на сторінці прайс. Якщо Вас зацікавив друк на металі Ви можете оформити замовлення або задати Ваші запитання на сторінці контакти.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.