Ламінація

Ламінація - покриття захисною матовою або глянцевою плівкою різної поліграфічної продукції для захисту від негативних наслідків використання. Часто використовується для післядрукарської обробки візиток, меню для ресторанів, фотокалендарів, дипломів, сертифікатів, флаєрів, євробуклетів, прайсів та іншої продукції. Найбільш часто для ламінування використовуються плівки від 25 до 175 мікрон. Для меню, наприклад, ми використовуємо плівку завтовшки 25 мікрон, яка ідеально підходить для такого виду поліграфічної продукціі: на згинах немає розшаровування плівки від паперу, згин залишається еластичним і не пружинить. Ламінація 75-100 мікрон використовується для ламінування візиток.

Вартість ламінації, формат А3

Тип 25 мікрон 100 мікрон 175 мікрон
Глянцева 6 грн 20 грн 40 грн
Матова --- 35 грн 70 грн

Матова ламінація - передає приглушені, бархатисті відтінки, а зовнішній вигляд - дорогий і престижний. На матовій ламінації можна писати ручкою і так само без проблем стирати написи. Використовується частіше для візиток тому має респектабельний зовнішній вигляд і має ефект пластика.
Глянцевий ламінація - у порівнянні з матовою ламінацією надає друку більш насичених і контрастних кольорів. Найчастіше використовується для друку меню, тому кольорова палітра продукту виглядає більш соковито і яскраво. Ламінація буває як рулонною - 25 мікрон, так і конвертною - 100 і 175 мікрон. Варто звернути увагу що рулонна ламінація буває одно- і двосторонньою. Можна, наприклад, зробити лицьову сторону матовою, а зворотний глянсовою або навпаки. Терміни виготовлення продукції залежать від обраного типу ламінаціі і від кількості замовленої продукції. Як для одного комплекту візиток так і для 20 ламінованих меню з двома згинами стандартний термін виготовлення «з сьогодні на завтра», але можливе і термінове виготовлення замовлення тому що у нас своє виробництво.

Переваги ламінованої продукції перед неламінованою:

  1. зносостійкість,

  2. «друк під пластик»,

  3. фарба на краях після різання не лущиться, навіть якщо макет повністю чорний, а краї в місці зрізу - ідеальні.

Майже до будь-якої продукції можна замовити не тільки біговку (згин), але і заокруглення кутів, що зробить візитку такою «що не колеться» і продовжить термін служби продукції.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.