VRM Logo

Пластикові таблички


Виготовлення пластикових табличок

Практично в будь-якому місці, де б ми не знаходилися, нас оточують різні вивіски, таблички та інформаційні покажчики. Напевно, складно уявити життя сучасної людини без цих простих, але в теж час корисних носіїв інформації. Самими недорогими і тому найпоширенішими є пластикові таблички, вони застосовують в офісах, фасадах будівель і так далі. Основною перевагою, якою володіють таблички із пластику є невисока ціна в порівнянні, наприклад, з табличками зробленими за допомогою технології друку на металі. Вартість, в перерахунку за квадратний сантиметр таблички, вказана нижче.

Виготовлення пластикових табличок,
вартість за площу вироби

Квадратний сантиметр 0,15 грн.

Щоб розрахувати вартість Вашої таблички, треба ширину таблички в сантиметрах помножити на довжину таблички в сантиметрах, а потім на вартість квадратного сантиметра. Наприклад, табличка 22*​​35 см коштуватиме 115,50 грн (22см * 35см * 0,15грн=115,50 грн.)

Виготовлення пластикових табличок,
стандартні розміри

Розмір Пластик (товщина 3 мм),
плівка Oracal
10х15 см 25 грн.
10х30 см 45 грн.
15х21 см 50 грн.
20х30 см 90 грн.
30х40 см 180 грн.
40х60 см 360 грн.

Виготовляються таблички з пластика товщиною 3 мм. Інформація наноситься за технологією широкоформатного друку на плівку. Першим етапом виробництва є друк на оракалі. Другий етап - поклейка плівки безпосередньо на пластик. Третій, заключний етап - підрізання таблички до потрібного розміру.
Пластикові таблички ідеально підійдуть для тих, хто бажає отримати хороший результат, не переплачуючи зайві гроші за дорогий матеріал. Якщо говорити про функціональність табличок із пластику, то вони практично нічим не поступаються металевим.
До того ж, кольорова гамма табличок порадує навіть найвибагливішого клієнта, тим більше, що колір малюнків, форма табличок можуть бути будь-якими і обмежуються тільки фантазією замовника.
Варто відзначити практичність пластику для виробництва інформаційних табличок. Вони прослужать довго, а при необхідності не складе великих труднощів змінити їх на нові.

Оперативна поліграфія VRM займається виготовленням пластикових табличок. Ви можете бути впевнені, що таблички, замовлені в нашій компанії прослужать Вам вірою і правдою протягом тривалого часу. Якщо Вас зацікавило виготовлення пластикових табличок або у Вас з'явилися питання - можна задати їх внизу цієї сторінки або на сторінці контакти будь-яким зручним способом.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.