Виготовлення пластикових табличок

Практично в будь-якому місці, де б ми не знаходилися, нас оточують різні вивіски, таблички та інформаційні покажчики. Напевно, складно уявити життя сучасної людини без цих простих, але в теж час корисних носіїв інформації. Самими недорогими і тому найпоширенішими є пластикові таблички, вони застосовують в офісах, фасадах будівель і так далі. Основною перевагою, якою володіють таблички із пластику є невисока ціна в порівнянні, наприклад, з табличками зробленими за допомогою технології друку на металі. Вартість, в перерахунку за квадратний сантиметр таблички, вказана нижче.

Виготовлення пластикових табличок,
вартість за площу вироби

Квадратний сантиметр 0,15 грн.

Щоб розрахувати вартість Вашої таблички, треба ширину таблички в сантиметрах помножити на довжину таблички в сантиметрах, а потім на вартість квадратного сантиметра. Наприклад, табличка 22*​​35 см коштуватиме 115,50 грн (22см * 35см * 0,15грн=115,50 грн.)

Виготовлення пластикових табличок,
стандартні розміри

Розмір Пластик (товщина 3 мм),
плівка Oracal
10х15 см 25 грн.
10х30 см 45 грн.
15х21 см 50 грн.
20х30 см 90 грн.
30х40 см 180 грн.
40х60 см 360 грн.

Виготовляються таблички з пластика товщиною 3 мм. Інформація наноситься за технологією широкоформатного друку на плівку. Першим етапом виробництва є друк на оракалі. Другий етап - поклейка плівки безпосередньо на пластик. Третій, заключний етап - підрізання таблички до потрібного розміру.
Пластикові таблички ідеально підійдуть для тих, хто бажає отримати хороший результат, не переплачуючи зайві гроші за дорогий матеріал. Якщо говорити про функціональність табличок із пластику, то вони практично нічим не поступаються металевим.
До того ж, кольорова гамма табличок порадує навіть найвибагливішого клієнта, тим більше, що колір малюнків, форма табличок можуть бути будь-якими і обмежуються тільки фантазією замовника.
Варто відзначити практичність пластику для виробництва інформаційних табличок. Вони прослужать довго, а при необхідності не складе великих труднощів змінити їх на нові.

Оперативна поліграфія VRM займається виготовленням пластикових табличок. Ви можете бути впевнені, що таблички, замовлені в нашій компанії прослужать Вам вірою і правдою протягом тривалого часу. Якщо Вас зацікавило виготовлення пластикових табличок або у Вас з'явилися питання - можна задати їх внизу цієї сторінки або на сторінці контакти будь-яким зручним способом.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #4 VRM Оболонь 19.07.2021, 13:09
Цитую Богдана:
доброго дня. Скільки буде коштувати виготовлення пластикової таблички на фасад 30Х40 разом з кріпленнями

Доброго дня. Станом на 19.07.2021 року виготовлення таблички на ПВХ з кріпленням буде коштувати 218 грн. Для більш детальної інформації - прохання звертатися в будь-який зручний для вас офіс, розділ Контакти. Наші менеджери зможуть більш детально допомогти вам :)
Цитата
0 #3 Богдана 19.07.2021, 12:55
доброго дня. Скільки буде коштувати виготовлення пластикової таблички на фасад 30Х40 разом з кріпленнями
Цитата
0 #2 VRM Оболонь 15.06.2021, 11:07
Цитую Лана:
Доброго дня, цікавить друк на пластикових табличках. Які можуть бути максимальні розміри, для такого виду друку?

Доброго дня) Максимальний розмір друку на ПВХ це 1200х1000мм. Термін виконання 2 дні
Цитата
0 #1 Лана 15.06.2021, 10:42
Доброго дня, цікавить друк на пластикових табличках. Які можуть бути максимальні розміри, для такого виду друку?
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.