Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк фірмових бланків


Друк фірмових бланків

Жодна серйозна компанія не може обійтися без свого фірмового стилю. Одним з його важливих складових є фірмовий бланк.
Фірмові бланки - це представницька продукція, яка містить елементи фірмового стилю організації, реквізити. Зазвичай фірмові бланки мають формат А4 і їх друк проводиться на офсетному папері щільністю 80 гр./м2, тому що він найбільш зручний для подальшого вдруковування або рукописного тексту. Але також друк фірмових бланків може здійснюватися на різних дизайнерських паперах. На чому буде проводитися виготовлення фірмових бланків безпосередньо залежить від побажань клієнта. Всі бланки призначені для подальшого заповнення.

При друку фірмових бланків одну з важливих ролей грає дизайн.

Його створення - це копітка, творча робота, яка під силу тільки професіоналам.

Оперативна поліграфія VRM пропонує таку послугу, як дизайн фірмових бланків виконану справжніми професіоналами своєї справи, які мають величезний досвід і знання для надання такої послуги, як виготовлення фірмових бланків.

Друк фірмових бланків необхідно довіряти тільки досвідченим професіоналам, тому що від їх роботи безпосередньо залежить імідж компанії. Фірмовий бланк повинен бути строгим, з продуманим до дрібниць дизайном, зайві деталі повинні бути відсутніми. Дизайн фірмових бланків передбачає відсутність різних чинників, що заважають прочитанню написаного.

Оперативна поліграфія пропонує замовити друк фірмових бланків в простому і строгому стилі на офсетному папері. Також у нас можна замовити виготовлення фірмових бланків яскравими фарбами на дизайнерському або офсетному папері. Вибір паперу і фарби залежить від кожного конкретного випадку.

Так само у нас можна вибрати відповідний шаблон фірмового бланка, а наші дизайнери доповнять його, виходячи з вимог замовника.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.