VRM Logo

Друк на оракалі


Друк на оракалі

На цій сторінці розміщений прайс на наші послуги з друку на оракалі. Так само його називають синтетичною плівкою або самоклейкою. Друк здійснюється з фотоякістю і роздільною здатністю до 1440 крапок на дюйм.

Ціни на широкоформатний друк на оракалі

Матеріал Вартість квадратного метра, грн.
1 кв.м. 2-4 кв.м. 5 кв. м. і більше
Оракал 195 190 180
Банер 180 175 165

Підрізка - 4 грн. за погонний метр (по периметру).

Вартість друку на оракалі всіх стандартних форматів вказана на сторінці широкоформатний друк.

Друк на оракалі - ідеальне рішення для реклами

Широкоформатний друк на плівці оракал є однією з найпоширеніших технологій, які використовуються в нашій компанії для створення широкого спектру рекламно-інформаційних матеріалів.

Фахівці мережі оперативної поліграфії VRM чудово розуміють важливість таких матеріалів для своїх клієнтів, тому друк на оракалі дуже популярна послуга. Серед того, що підходить для друку: постери, таблички, вивіски, покажчики, панелі і багато іншого.

Друк на плівці Oracal ідеально підходить для зовнішньої реклами. Така плівка, як інформаційний носій прослужить дуже довго і буде ефективно працювати на благо компанії. Наші фахівці вміють працювати якісно і максимально ефективно.

Недорогий і якісний друк на плівці оракал

На сьогоднішній день плівка оракал є найпоширенішою самоклеючою вініловою плівкою, що виробляється німецькою фірмою Orafol. Плівка відмінно підходить для використання не тільки зовні, але і всередині приміщення. Основна спрямованість - виготовлення декоративних етикеток високої якості. Підходить для оформлення інтер'єрів та декорування прозорих основ.

Ми пропонуємо широкоформатний друк на оракалі в Києві за привабливими цінами з високою якістю.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.