Друк на оракалі

На цій сторінці розміщений прайс на наші послуги з друку на оракалі. Так само його називають синтетичною плівкою або самоклейкою. Друк здійснюється з фотоякістю і роздільною здатністю до 1440 крапок на дюйм.

Ціни на широкоформатний друк на оракалі

Матеріал Вартість квадратного метра, грн.
1 кв.м. 2-4 кв.м. 5 кв. м. і більше
Оракал 195 190 180
Банер 180 175 165

Підрізка - 4 грн. за погонний метр (по периметру).

Вартість друку на оракалі всіх стандартних форматів вказана на сторінці широкоформатний друк.

Друк на оракалі - ідеальне рішення для реклами

Широкоформатний друк на плівці оракал є однією з найпоширеніших технологій, які використовуються в нашій компанії для створення широкого спектру рекламно-інформаційних матеріалів.

Фахівці мережі оперативної поліграфії VRM чудово розуміють важливість таких матеріалів для своїх клієнтів, тому друк на оракалі дуже популярна послуга. Серед того, що підходить для друку: постери, таблички, вивіски, покажчики, панелі і багато іншого.

Друк на плівці Oracal ідеально підходить для зовнішньої реклами. Така плівка, як інформаційний носій прослужить дуже довго і буде ефективно працювати на благо компанії. Наші фахівці вміють працювати якісно і максимально ефективно.

Недорогий і якісний друк на плівці оракал

На сьогоднішній день плівка оракал є найпоширенішою самоклеючою вініловою плівкою, що виробляється німецькою фірмою Orafol. Плівка відмінно підходить для використання не тільки зовні, але і всередині приміщення. Основна спрямованість - виготовлення декоративних етикеток високої якості. Підходить для оформлення інтер'єрів та декорування прозорих основ.

Ми пропонуємо широкоформатний друк на оракалі в Києві за привабливими цінами з високою якістю.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.