Подарункові чашки

Можна довго ламати голову про те, що подарувати на день народження колезі або другу. Всі подарунки можна умовно розділити на дві категорії: ті, які відправляються на дальню полицю і забуваються і ті, які з вдячністю використовуються. Таким чином, подарунки можуть бути корисні й марні.
До найпростіших і в той же час корисних подарунків можна віднести подарункові чашки, виготовлені за індивідуальними замовленнями. Їх завжди будуть використовувати за призначенням або поставлять на чільне місце, щоб похвалитися потім друзям і знайомим. Подаровані чашки на свято ніколи не стануть непотрібним і нецікавим сувеніром.
Вартість нанесення фото на кружку безпосередньо залежить від способу нанесення, розміру малюнка і розміру чашки.
В залежності від того, яке торжество очікується у близької людини, можна зробити для нього оригінальний і недорогий кухоль в подарунок в нашій друкарні. Практично для будь-якої події підійде такий сувенір, наприклад чашки на 8 Березня можуть стати відмінним подарунком колегам по роботі.
Не дивно, що чашки на день святого Валентина завжди користувалися популярністю, адже зрозуміло, що можна нанести зображення у вигляді двох фотографій або купити спеціальні парні чашки у вигляді сердечок і замовити фотодрук на них. Ваша друга половинка зрадіє такому подарунку, тому що всім приємно, що їх люблять і пам'ятають про них. Романтичні чашки в подарунок у вигляді кухлів-сердечок оцінять як жінки, так і чоловіки.
День народження - це радісне свято, на яке прийнято дарувати подарунки. Але що подарувати людині, щоб зробити їй приємне? Хорошим сувеніром і другові й колезі і навіть начальнику стане подарунок у вигляді чашки на день народження. Особливо, якщо на неї нанести цікаве зображення, фотографію і красивий напис з побажаннями. Також завжди великий попит мають чашки на Новий рік як подарунок рідним і близьким.
Оперативна поліграфія VRM пропонує зробити фото на чашці для близької людини на будь-яке торжество або просто важливу подію. Прайс на подарункові чашки з будь-яким Вашим зображенням або картинкою Ви можете побачити на сторінці друк на чашках - прайс.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.