VRM Logo

Етикетки на бутилки


Весільне шампанське! Друк на шампанському.
Прикольні етикетки на пляшки. Розробка і друк.
Наклейки на шампанське, на горілку, на коньяк. Наклейки на пляшки.

На цій сторінці Ви зможете замовити друк етикеток на пляшки шампанського, горілки, коньяку. Найпоширеніший вид це "Весільне шампанське", тобто друк наклейки на пляшку шампанського. Як правило на пляшку друкується дві, або три частини зображення - велика наклейка в центрі з фотографією нареченого і нареченої, друга частина на горловину пляшки і третя - обернена частина, з побажаннями. Для виготовлення наклейки на пляшку Вам досить принести фотографію, або фотографії які будуть клеїться на пляшку. Також можна вислати нам електронні версії зображень або фото. Потім наш дизайнер опрацює зображення для нанесення на пляшку виходячи з Ваших побажань. Також можна зробити будь-які написи на пляшку і фотомонтаж - поміняти фон, вирізати з різних зображень різних людей і поєднати їх на одному.

Вартість одного комплекту наклейок на пляшку - 40 грн., кожен наступний - 25 грн. У вартість першого комплекту входить друк і просте розміщення фотографій ювілярів на етикетці. Комплект складається з трьох стандартних наклейок на пляшку - передня, задня і наклейка на горловину пляшки. Сканування однієї фотографії до А4 формату коштує 5 грн., до А3 - 10 грн. Ретуш, монтаж і інша дизайнерська робота у вартість не входять і оплачуються окремо.

Виготовлення етикетки на пляшку займає за часом від 15 хвилин до години, в залежності від Ваших побажань і вимог. Клеїти етикетку на пляшку досить просто. Можна клеїти зразу поверх наклейки, яка вже є на пляшці. Але краще заздалегідь підготувати пляшку, відмочивши оригінальну наклейку в воді. Потім пляшку треба очистити від залишків клею і висушити.
Наостанок хочеться зазначити, що надрукована індивідуальна етикетка на пляшку принесе дуже багато хороших емоцій ювілярові, або ювілярам а отже і Вам!


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM 06.02.2020, 10:37
Цитую Ірина:
Доброго дня! Можливо заказати наклейку з фото на бутилку з шампанським, але монтаж фото?


Доброго дня. Так. Можна. Надсилайте фотографії на нашу електронну адресу.
Цитата
0 #1 Ірина 04.02.2020, 10:53
Доброго дня! Можливо заказати наклейку з фото на бутилку з шампанським, але монтаж фото?
Цитата
© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.