Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Чашки з логотипом - спосіб заявити про себе


Чашки з лого

Однозначно, чашки з логотипом підходять для подарунків клієнтам і партнерам. До того ж, вони є ідеальним іміджевим посудом для використання під час проведення всіляких переговорів, семінарів, конференцій.
Посуд має бути високої якості з ідеальним нанесенням малюнка, який не зіпсується під впливом температур і миючих засобів. Якщо Ви плануєте корпоративні чашки використовувати як подарунок, тоді до них просто необхідно придбати подарункову упаковку, яка стане відмінним доповненням до сувеніру.
Найчастіше фірмові чашки, на які наноситься логотип, бувають фаянсовими, фарфоровими, керамічними, а іноді як дешевий варіант - пластиковими.
Що дуже важливо, ми пропонуємо не тільки нанесення логотипу або слогана компанії, але також і нанесення будь-якого фото на кружки, наприклад фотографії Вашої продукції. Нанесення ми намагаємося робити по дуже хороших цінах, при великих замовленнях можливі знижки.

Якісне нанесення логотипу в нашій друкарні

Останнім часом стала затребуваною така послуга, як брендування чашок і вважається хорошим тоном, якщо гарячі напої на нарадах та інших заходах подають саме в фірмовому посуді. Це підвищує імідж компанії, а саме ставлення до реклами бренду говорить про фірму, як про сучасне підприємство, що динамічно розвивається. Будь-яка компанія може замовити друк лого на кружку і підвищити свій авторитет в очах компаньйонів.
Сучасний і комплексний підхід до просування свого товарного знака - одна з основних причин популярності послуг з нанесення логотипів на чашки. Це актуально не тільки для великих компаній, але і для підприємств середнього бізнесу.
Фахівці VRM допоможуть Вам максимально швидко зробити друк на чашках фото, логотипів або написів для Вашої компанії виходячи з Ваших вимог і побажань.
Вартість друку на кружках Ви можете дізнатися на сторінці прайс, а зробити замовлення на друк фото на чашці можна на сторінці онлайн конструктор товарів.
Якщо у Вас виникли питання, то ми з задоволенням відповімо на них будь-яким зручним Вам способом. На сторінці контакти Ви можете зв'язатися з будь-яким із наших офісів і уточнити моменти що Вас цікавлять.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.