Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Друк запрошень

Мережа оперативних поліграфій VRM приймає замовлення на друк запрошень - незамінного атрибуту для проведення весілля, дня народження, ювілею, корпоративу, вечірки.

Виготовлення запрошень вимагає на початковому етапі хорошого дизайну. Дизайн запрошень буде розроблятися з урахуванням тематики заходу. Корпоратив зажадає від дизайну відповідність фірмовому стилю компанії - строгості і витриманості. Дитячі свята та дні народження припускають в дизайні використання мультперсонажів і яскравих фарб.

Текст запрошень відрізняється по стилю і зверненню до запрошуваних в залежності від виду свята або заходу. Запрошення бувають персоніфікованими. Друк запрошень на весілля - найбільш розповсюджене замовлення серед інших видів запрошень.

Способи друку застосовують: офсетний, цифровий та шовкотрафарет. Офсетний друк запрошень підходить для масових заходів з великою кількістю відвідувачів. Цифровий - для урочистостей до 100 осіб. Шовкотрафарет дозволяє наносити напис на різних видах матеріалу.

Папір для виготовлення запрошень використовується такий ж, як при виготовленні листівок: крейдований, дизайнерський і кольоровий картон. Ви можете вибрати вже готові листівки і замовити тільки нанесення тексту.

Замовляйте запрошення в мережі оперативних поліграфій VRM! Вашому святу або знаменній події запрошення додадуть більш важливого значення. Ми допоможемо створити святковий настрій або підкреслити Ваш імідж, розробивши відповідний дизайн запрошень! Запрошення створюють і підтримують Ваш імідж!


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.