VRM Logo

Друк запрошень


Друк запрошень

Мережа оперативних поліграфій VRM приймає замовлення на друк запрошень - незамінного атрибуту для проведення весілля, дня народження, ювілею, корпоративу, вечірки.

Виготовлення запрошень вимагає на початковому етапі хорошого дизайну. Дизайн запрошень буде розроблятися з урахуванням тематики заходу. Корпоратив зажадає від дизайну відповідність фірмовому стилю компанії - строгості і витриманості. Дитячі свята та дні народження припускають в дизайні використання мультперсонажів і яскравих фарб.

Текст запрошень відрізняється по стилю і зверненню до запрошуваних в залежності від виду свята або заходу. Запрошення бувають персоніфікованими. Друк запрошень на весілля - найбільш розповсюджене замовлення серед інших видів запрошень.

Способи друку застосовують: офсетний, цифровий та шовкотрафарет. Офсетний друк запрошень підходить для масових заходів з великою кількістю відвідувачів. Цифровий - для урочистостей до 100 осіб. Шовкотрафарет дозволяє наносити напис на різних видах матеріалу.

Папір для виготовлення запрошень використовується такий ж, як при виготовленні листівок: крейдований, дизайнерський і кольоровий картон. Ви можете вибрати вже готові листівки і замовити тільки нанесення тексту.

Замовляйте запрошення в мережі оперативних поліграфій VRM! Вашому святу або знаменній події запрошення додадуть більш важливого значення. Ми допоможемо створити святковий настрій або підкреслити Ваш імідж, розробивши відповідний дизайн запрошень! Запрошення створюють і підтримують Ваш імідж!


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.