Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк запрошень


Друк запрошень

Мережа оперативних поліграфій VRM приймає замовлення на друк запрошень - незамінного атрибуту для проведення весілля, дня народження, ювілею, корпоративу, вечірки.

Виготовлення запрошень вимагає на початковому етапі хорошого дизайну. Дизайн запрошень буде розроблятися з урахуванням тематики заходу. Корпоратив зажадає від дизайну відповідність фірмовому стилю компанії - строгості і витриманості. Дитячі свята та дні народження припускають в дизайні використання мультперсонажів і яскравих фарб.

Текст запрошень відрізняється по стилю і зверненню до запрошуваних в залежності від виду свята або заходу. Запрошення бувають персоніфікованими. Друк запрошень на весілля - найбільш розповсюджене замовлення серед інших видів запрошень.

Способи друку застосовують: офсетний, цифровий та шовкотрафарет. Офсетний друк запрошень підходить для масових заходів з великою кількістю відвідувачів. Цифровий - для урочистостей до 100 осіб. Шовкотрафарет дозволяє наносити напис на різних видах матеріалу.

Папір для виготовлення запрошень використовується такий ж, як при виготовленні листівок: крейдований, дизайнерський і кольоровий картон. Ви можете вибрати вже готові листівки і замовити тільки нанесення тексту.

Замовляйте запрошення в мережі оперативних поліграфій VRM! Вашому святу або знаменній події запрошення додадуть більш важливого значення. Ми допоможемо створити святковий настрій або підкреслити Ваш імідж, розробивши відповідний дизайн запрошень! Запрошення створюють і підтримують Ваш імідж!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.