Подарункові футболки

Футболка є, мабуть, самим універсальним і зручним одягом в будь-якій життєвій ситуації. Вона підходить людям будь-якого віку і комплекції, тому що не сковує рухів і завжди дозволяє відчувати себе комфортно. А для сучасної молодої людини це чи не найголовніший предмет гардероба. Тому вона завжди буде доречна і в якості подарунка, особливо якщо це не просто майка, а унікальна футболка на день народження з прикольним малюнком, написом або фотографією іменинника або його кумира. Такі подарункові футболки стали дуже популярні останнім часом, тому що дозволяють висловити своє ставлення до винуватця торжества, натякнути на почуття, нагадати про якусь подію.

Поліграфія VRM займається друком фотографій і інших зображень на футболках. Зробивши у нас замовлення, Ви зможете порадувати близьку людину оригінальним подарунком. До того ж ціни в нашій друкарні більш, ніж демократичні.

Завдяки сучасним технологіям, нанесення обраного малюнка на футболку є доступним буквально кожному, що значно полегшує вибір подарунка до будь-якого свята. Футболка з днем ​​народження з зображенням крутого мотоцикла, подарована найкращому другові-байкеру, буде прийнята із захопленням, а коханій дівчині можна подарувати майку з сердечком, освідченням у коханні або обручками, що зробить зрозумілими Ваші наміри. Такий подарунок буде дуже до речі і на День всіх закоханих: коли всі дарують один одному стандартні листівки, м'які іграшки та цукерки, футболки на день Валентина стануть справжнім сюрпризом, причому дуже оригінальним і приємним.

Подаруйте коханій футболку зі своїм фото

А як часто чоловіки приходять в розпач перед Міжнародним жіночим днем! Особливо якщо працюють в переважно жіночому колективі, і в родині також багато жінок різного віку. Подарувавши їм футболки на 8 березня, вибравши для кожної відповідний напис, Ви легко вийдете з положення, при цьому нікого особливо не виділяючи, але зробивши приємне кожній.

Одним словом, такий подарунок, якщо Ви не помилитеся з зображенням, це справжня палочка-виручалочка буквально в будь-якій ситуації.

Зробіть оригінальний подарунок своїй близькій людині до її свята, замовивши футболку з нанесенням в мережі оперативних поліграфій VRM. Замовити фото на футболці Вам допоможе наш онлайн-конструктор футболок. Вартість нанесення будь-якого зображення або фото на футболку або на майку можна дізнатися на сторінці прайс


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.