VRM Logo

Друк листівок


Друк листівок

Мережа оперативних поліграфій VRM надає послуги з виготовлення широкого асортименту поліграфічної продукції. Ми приймаємо замовлення на друк листівок. Листівка може бути і подарунком, і сувеніром, і знаком уваги. Вона підійде і дорослим, і дітям.

Листівки використовувалися спочатку, як вид поштового листа з відправкою без конверта. Розвиток поліграфії і потреби людей змінили листівки зовні і по способу застосування. Листівки можуть бути:

  • Вітальні - найпопулярніші серед листівок, особливо затребувані новорічні листівки.
  • Ділові та корпоративні - такими листівками можна вітати колег, співробітників, клієнтів і партнерів з різними святами і знаменними подіями.
  • Видові - зображення природи, пам'яток, краєвидів сподобаються кожному.

Листівки відрізняються за формою, за форматом, за розміром, за видами друку. Форма листівок може бути квадратною, трикутною, прямокутною, нестандартною. Види друку листівок залежать від тиражу і формату листівок: цифровий, офсетний, шовкотрафаретний. Дизайн листівки розробляється після визначення клієнтом всіх параметрів.

Папір для виготовлення листівок використовується крейдований з високою щільністю, дизайнерський, кольоровий картон. Можна листівки лакувати, глітерувати (нанести блискітки), висікти напис, ламінувати.

Друк вітальних листівок особливо затребуваний ближче до Нового року. Якщо Ви плануєте привітати велику кількість людей з цим святом, подбайте про розміщення замовлення в мережі оперативних поліграфій VRM заздалегідь.

Листівки з фото - дуже гарний спосіб проявити увагу і турботу про близьку людину.

Мережа оперативної поліграфії VRM надрукує будь-який наклад листівок з будь-яким дизайном. За допомогою цих листівок Ви приділите людям гідну увагу.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.