Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Друк листівок

Мережа оперативних поліграфій VRM надає послуги з виготовлення широкого асортименту поліграфічної продукції. Ми приймаємо замовлення на друк листівок. Листівка може бути і подарунком, і сувеніром, і знаком уваги. Вона підійде і дорослим, і дітям.

Листівки використовувалися спочатку, як вид поштового листа з відправкою без конверта. Розвиток поліграфії і потреби людей змінили листівки зовні і по способу застосування. Листівки можуть бути:

  • Вітальні - найпопулярніші серед листівок, особливо затребувані новорічні листівки.
  • Ділові та корпоративні - такими листівками можна вітати колег, співробітників, клієнтів і партнерів з різними святами і знаменними подіями.
  • Видові - зображення природи, пам'яток, краєвидів сподобаються кожному.

Листівки відрізняються за формою, за форматом, за розміром, за видами друку. Форма листівок може бути квадратною, трикутною, прямокутною, нестандартною. Види друку листівок залежать від тиражу і формату листівок: цифровий, офсетний, шовкотрафаретний. Дизайн листівки розробляється після визначення клієнтом всіх параметрів.

Папір для виготовлення листівок використовується крейдований з високою щільністю, дизайнерський, кольоровий картон. Можна листівки лакувати, глітерувати (нанести блискітки), висікти напис, ламінувати.

Друк вітальних листівок особливо затребуваний ближче до Нового року. Якщо Ви плануєте привітати велику кількість людей з цим святом, подбайте про розміщення замовлення в мережі оперативних поліграфій VRM заздалегідь.

Листівки з фото - дуже гарний спосіб проявити увагу і турботу про близьку людину.

Мережа оперативної поліграфії VRM надрукує будь-який наклад листівок з будь-яким дизайном. За допомогою цих листівок Ви приділите людям гідну увагу.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #4 VRM Оболонь 27.05.2022, 17:19
Цитую Софія:
Хочу проконсультуватись на рахунок замовлення

Доброго дня. Для замовлення зверніться в одне з наших відділень в меню Контакти.
Цитата
0 #3 Софія 27.05.2022, 16:41
Хочу проконсультуватись на рахунок замовлення
Цитата
0 #2 VRM Оболонь 16.11.2021, 17:54
Цитую Марья:
Добрий вечір! Хотіла би надрукувати листівкі, малюнок з обох сторін, без покриття
Скільки це буде коштувати?

Доброго дня. Для замовлення листівок надішліть макети на пошут, вайбер або телеграмм в одне з наших відділень в меню Контакти. Вкажіть кількіть та розмір.
Цитата
0 #1 Марья 16.11.2021, 17:45
Добрий вечір! Хотіла би надрукувати листівкі, малюнок з обох сторін, без покриття
Скільки це буде коштувати?
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.