Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Чашки. Прайс.

На цій сторінці Ви зможете дізнатися ціну на друк на чашках за двома технологіями. Перша з них - технологія гравертон або як ще називають цю технологію - сублімація. Друга технологія називається термоперенос. Технологія гравертон грунтується на нанесенні на чашку в промислових умовах спеціального покриття, на яке при високій температурі можна наносити зображення. У такому вигляді, готовими для сублімації, чашки потрапляють до нас в офіси. Далі ми переносимо на чашку будь-яке Ваше роздруковане фото, зображення, колаж або напис. При високій температурі (приблизно 170 градусів Цельсія) в спеціальному пресі зображення повністю впікається в структуру чашки. Така чашка не боїться механічних подряпин, її можна мити в посудомийній машині і користуватися як і звичайної чашкою. Ціни на звичайні чашки-гравертон вказані в таблиці, яка знаходиться нижче. Замовити фото на кружку або друк будь-якої картинки/напису онлайн можна через онлайн конструктор або на сторінці контакти по телефону або електронній пошті.

Повнокольоровий друк на білих глянцевих чашках,
розмір задруківки 8,5х19 см, вартість чашки включено

Кількість, шт 1 2-4 5 - 9 10 - 30 31 - 50 50 - 69 70 -
Ціна, грн 115 105 100 95 93 90 88

Крім звичайних білих сувенірних кухлів, виготовлених за технологією гравертон, існує дуже багато варіантів кольорового оформлення кухлів. Найбільш часто зустрічаються сувенірні кружки такого типу - кружки з кольоровим обідком зверху і такого ж кольору ручкою. Другий варіант колірного оформлення - кольорова внутрішня поверхня чашки. Тобто сам резервуар, куди потрапляє рідина робиться кольоровим. Найбільш популярні кольори таких кухлів - жовтий, теракотовий, салатовий, блакитний, зелений, червоний, чорний, синій. У нас в офісах ми намагаємося по-максимуму надати всю кольорову палітру, але, на жаль, іноді бувають перебої з постачанням. У зв'язку з цим, краще уточнювати в конкретному офісі або просто в листі наявність потрібного вам кольору. У наступній табличці наведені ціни друку на таких чашках.

Повнокольоровий друк на білих глянцевих чашках із кольоровими вставками,
розмір задруківки 8,5х19 см, вартість чашки включено

Кількість, шт 1 2 3 4 5 6 - 9 10 - 20 21 - 30 31 - 50 51 - 100 101 - 300
Ціна, грн 130 129 128 127 126 125 124 123 118 113 108

Найбільш чудовими чашками, які використовуються для сублімації, мабуть, є "чашки хамелеони" або "кружки хамелеони". Також їх часто і дуже справедливо називають "магічними кружками". Дійсно, коли вперше наливаєш в таку чашку окріп відбувається щось загадкове і чарівне!... На звичайній, начебто чашці, раптом, як за помахом чарівної палички з'являється фотографія близької людини, визнання в коханні або просто ніжні слова привітання зі святом... Відразу спадає на думку - без магії не обійшлося! Такий подарунок назавжди залишить у Вашій душі незабутній трепет і відчуття маленького дива! Чашка хамелеон є дуже ефектним і красивим подарунком-сувеніром! І найцікавіше, що колір хамелеона може бути різним - чорним, червоним, синім, зеленим. Найбільш ефектними є чашки чорного кольору. Після охолодження в чашці окропу зображення поступово зникає. Тобто, кожен раз при попаданні окропу магічна чашка буде змінювати свій колір. Нижче вказані ціни на магічні чашки.

Повнокольоровий друк на чашках-хамелеонах,
розмір задруківки 8,5х19 см, вартість чашки включено

Чорні матові
250
Чорні глянцеві 300
Сині матові
250
Червоні матові
250

Другий тип нанесення, на чашки, який використовується в мережі VRM називається термоперенос. Для нього використовуються звичайні керамічні чашки, без спеціального покриття. Нанесення зображення проводиться спочатку на спеціальний полімерний носій. Потім через носій зображення наноситься на чашку і в пресі впікається в чашку. Плюсом даного методу є те, що Ви можете нанести будь-яке зображення на звичайну керамічну поверхню. Головне, щоб вона мала вигляд циліндра, ні в якому разі не конуса! Мінусом цього виду нанесення є те, що таку чашку не рекомендується мити в посудомийній машині, щоб не подряпати полімер. У всьому іншому експлуатація такого кухля нічим не відрізняється від звичайного, або зробленого за технологією гравертон. Вартість першого нанесення розміром 8 на 6 см на Вашу чашку 20 грн., Кожне подальше нанесення - 15 грн. У табличці, яка знаходиться нижче вказані ціни на керамічні чашки з полімерним нанесенням.

Повнокольоровий друк на білих чашках, термоперенос за допомогою полімерної наклейки,
розмір задруківки 8х6 см, вартість чашки включено. Термін виготовлення - "сьогодні на завтра"

Кількість, шт 1-5 6-10 11-
Ціна, грн 60 54 40-

Якщо Вас зацікавив друк на чашках і у Вас з'явилися питання - Ви можете задати їх на сторінці контакти, а оформити онлайн замовлення на сторінці онлайн конструктор товарів.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #3 VRM Оболонь 02.12.2021, 10:13
Цитую Алена:
Чи можливе виготовлення чашки з темою ефектом одне зображення на холодній чашці а при наповненні гарячим напоєм інше фото?????

Доброго дня. На жаль таких чашок у нас немає, у наявності білі, білі з кольоровими ручками та чашки хамелеон (у холодному стані чашка чорна у гарячому біла). Для замовлення відправте зображення на пошту,вайбер або телеграмм в одне з наших відділень в меню Контакти
Цитата
0 #2 Алена 01.12.2021, 22:06
Чи можливе виготовлення чашки з темою ефектом одне зображення на холодній чашці а при наповненні гарячим напоєм інше фото?????
Цитата
0 #1 Натали 06.06.2021, 13:44
Потрібно замовити 4 чашки з фото і надписом. Скажіть ціну та час виготовлення. Потрібно на 8 червня.
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.