Друк на тарілках

Такий звичний предмет побуту як тарілка з моменту своєї появи пройшов довгий шлях. В даний час вона не тільки необхідна річ, але і в деяких випадках витвір мистецтва.

Майже в кожному історичному або краєзнавчому музеї можна знайти тарілку. Справа в тому, що в середні віки тарілка грала досить важливу роль - вона була предметом розкоші. На тарілках наносили зображення, герби і іншу символіку. Такі нанесення на тарілках могли собі дозволити тільки багаті люди.

Такі красиві сервізи використовувалися для прийому почесних гостей і на різні свята. Надалі тарілки з різними зображеннями стали символом багатства і розкоші і їх почали виставляти напоказ. Для цих цілей використовували спеціальні шафи, зроблені зі скла, щоб тарілки можна було бачити, не відкриваючи дверцята шафи. Звичайно ж, способи нанесення на тарілках не були настільки досконалими, як зараз.

У сучасному світі, звичайно ж, тарілкам не надають такого особливого значення, але в кожному будинку є набір посуду, який виставляється до свята. І нанесення зображень на кераміку не втратило своєї популярності і до цього дня. До того ж вельми популярна послуга друк фотографій на тарілці і різних логотипів.

Ми пропонуємо замовити на нашому сайті подарункову тарілку - ексклюзив з нанесенням абсолютно будь-якого зображення, чи то малюнка, логотипу або напису. Насправді, фото на тарілках - відмінний подарунок до будь-якого свята.

Здійснюється нанесення зображень на кераміку методом термопереноса, а значить, її можна мити. Звичайно ж, якщо застосовувати тарілку за її прямим призначенням, то можна пошкодити нанесення. Тому ставити на стіл і їсти з сувенірних тарілок все таки не варто. Справа в тому, що друк на тарілках потрібен для естетичних цілей, а отже, такою тарілкою краще милуватися, як витвором мистецтва.

Наші фахівці нанесуть зображення на будь-які тарілки. Їх можна вибрати в нашому офісі або принести свої. Найголовніша умова - тарілка з 100%-ої кераміки! Ми здійснює друк на кераміці за низькими цінами.

Якщо Вам необхідний друк картинок на тарілках, потрібно правильно вибрати посуд для цих цілей. Вона може мати візерунок по периметру, мати срібну або золотисту облямівку. Найважливіше, чого вимагає друк фотографій на тарілці - плоске дно і відсутність малюнка на місці нанесення зображення.

Проводиться друк картинок на тарілках від 1 екземпляра. Дизайнери нашої компанії створять унікальну подарункову тарілку тільки для Вас.

Ціни на послугу друк на кераміці розраховуються в кожному випадку індивідуально і залежать від діаметра тарілки. Щоб дізнатися точну ціну на послугу фото на тарілках потрібно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом. Перелік всіх видів зв'язку з нами і адреси офісів знаходяться на сторінці контакти.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.