VRM Logo

Фото на футболках. Київ


Фото на футболках

фото на футболці, футболка з фото

У нас можна замовити фото на футболці не виходячи з офісу або квартири. Вартість футболки з нанесенням всього 205 гривень. Термін виконання замовлення - 24 години! Оформити замовлення можна всього за пару хвилин через

онлайн-конструктор футболок.

У конструкторі можна завантажити Ваше фото з комп'ютера, смартфона або ж прямо з соцмереж - Facebook і Instagram! Фото на футболку, майку або будь-яку натуральну тканину можна наносити декількома методами. Одні з оптимальних способів нанесення зображень - прямий друк і термодрук (термоперенос). Для цього будь-яке зображення, фото, напис або картинка за допомогою фото принтера спочатку друкується на спеціальному термопапері, а потім під пресом при великій температурі переноситься на футболку або майку. При цьому зберігається вся палітра кольорів і дрібна деталізація! Максимально можливий розмір нанесення - А3 (30х40 см). Обмежень по кольоровій палітрі таким методом друку просто немає! Цим методом можна нанести будь-яке зображення на тканину буквально за одну хвилину! Тканина - бажано бавовна. Добавка синтетики не більш як 5%. Догляд за футболками і майками з нанесеними зображеннями методом термодруку описаний на сторінці футболки. При правильному догляді малюнок на футболці витримує більше 50 прань.
Якщо Ви вирішили оформити замовлення на друк на футболках, то фото або будь-яке інше зображення для друку Ви можете принести в будь-якому вигляді: на папері - у вигляді малюнка, або ж ми просто можемо сфотографувати Вас прямо в нашому офісі в Києві і надрукувати зображення на футболці прямо при Вас. Процедура замовлення футболок більш докладно розписана на сторінці футболки на замовлення. Електронні носії для друку з фотоякістю можуть бути будь-які, у тому числі флешки, мобільні телефони, смартфони, планшети і т.д.
Вартість послуги нанесення будь-якого зображення на футболку Ви можете дізнатися на сторінці виготовлення футболок - ціна.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.