Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Фото на футболках

фото на футболці, футболка з фото

У нас можна замовити фото на футболці не виходячи з офісу або квартири. Вартість футболки з нанесенням всього 205 гривень. Термін виконання замовлення - 24 години! Оформити замовлення можна всього за пару хвилин через

онлайн-конструктор футболок.

У конструкторі можна завантажити Ваше фото з комп'ютера, смартфона або ж прямо з соцмереж - Facebook і Instagram! Фото на футболку, майку або будь-яку натуральну тканину можна наносити декількома методами. Одні з оптимальних способів нанесення зображень - прямий друк і термодрук (термоперенос). Для цього будь-яке зображення, фото, напис або картинка за допомогою фото принтера спочатку друкується на спеціальному термопапері, а потім під пресом при великій температурі переноситься на футболку або майку. При цьому зберігається вся палітра кольорів і дрібна деталізація! Максимально можливий розмір нанесення - А3 (30х40 см). Обмежень по кольоровій палітрі таким методом друку просто немає! Цим методом можна нанести будь-яке зображення на тканину буквально за одну хвилину! Тканина - бажано бавовна. Добавка синтетики не більш як 5%. Догляд за футболками і майками з нанесеними зображеннями методом термодруку описаний на сторінці футболки. При правильному догляді малюнок на футболці витримує більше 50 прань.
Якщо Ви вирішили оформити замовлення на друк на футболках, то фото або будь-яке інше зображення для друку Ви можете принести в будь-якому вигляді: на папері - у вигляді малюнка, або ж ми просто можемо сфотографувати Вас прямо в нашому офісі в Києві і надрукувати зображення на футболці прямо при Вас. Процедура замовлення футболок більш докладно розписана на сторінці футболки на замовлення. Електронні носії для друку з фотоякістю можуть бути будь-які, у тому числі флешки, мобільні телефони, смартфони, планшети і т.д.
Вартість послуги нанесення будь-якого зображення на футболку Ви можете дізнатися на сторінці виготовлення футболок - ціна.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM Оболонь 23.06.2021, 14:13
Цитую Віктор:
Добрий день. Потрібно замовити футболки темно-сірого або чорного кольору за логотипом
Мій тел. 0683572997

Добрый день. для просчета печати на футболках вышлите пожалуйста логотип на почту, вайбер или телеграмм в любой из наших офисов в меню Контакты. Укажите размер нанесения.
Цитата
0 #1 Віктор 23.06.2021, 14:06
Добрий день. Потрібно замовити футболки темно-сірого або чорного кольору за логотипом
Мій тел. 0683572997
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.