Візитки терміново

Якщо Ви поспішаєте або Вам потрібні візитки в Києві терміново, якщо сьогодні вихідний і у Вас літак або потяг - то терміновий друк візиток не проблема. Ми друкуємо візитки терміново прямо при Вас! (Були випадки, коли візитки терміново друкувалися вночі і люди відразу виїжджали в Бориспіль, правда і ціна на візитки була відповідною!)

Виготовлення візиток займає від 10-ти до 30-ти хвилин в залежності від готовності макета.

Ціни на термінові візитки:

Картон 300 грам/м2:

85 гривень - односторонні,
120 гривень - двосторонні.

Вартість термінових візиток на дизайнерському картоні: (середня ціна)

245 гривень - односторонні*,
365 гривень - двосторонні*.


* Ціна варіюється в залежності від типу дизайнерського картону. Докладний прорахунок Вам зможуть надати працівники офісу.

Можлива термінова доставка візиток по Києву кур'єрами нашої компанії. Також можлива термінова доставка візиток по Україні. Ціна доставки візиток у вартість замовлення не включена.

Оплата проводиться як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM 16.12.2019, 18:53
Цитую Алексей:
2х сторонняя визитка ч.б. на белом картоне на завтра. Заберет завтра наш водитель с Владимирской 42 и расплатится, от того уточните время готовности и сумму, как и подтвердите, что заказ принят в работу.


Здравствуйте. Договорились. Спасибо за заказ!
Цитата
+1 #1 Алексей 16.12.2019, 14:30
2х сторонняя визитка ч.б. на белом картоне на завтра. Заберет завтра наш водитель с Владимирской 42 и расплатится, от того уточните время готовности и сумму, как и подтвердите, что заказ принят в работу.
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.