Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Замовлення пазлів. Як замовити фотопазли на VRM.com.ua


Замовлення пазлів

Потрібен дійсно оригінальний подарунок, який би став не просто ще однією "лишньою" річчю або аксесуаром? Ви хочете підібрати незвичайний ексклюзивний сюрприз, який би став яскравим і незабутнім? Замовте пазл в подарунок!
пазл На цій сторінці Ви зможете замовити пазл з фото або пазл з будь-яким іншим вподобаним Вами зображенням. Для цього просто надішліть нам на електронну пошту обраний Вами малюнок, фотографію або варіант напису. Щоб замовити пазли, Ваше зображення, малюнок або напис можна принести і в звичному паперовому вигляді. В цьому випадку ми його відскануємо і перенесемо на пазл або іншу основу.
Ми гарантуємо термін виготовлення пазлів «сьогодні на завтра», можливе також термінове виготовлення пазлів в присутності клієнта, протягом 15 хвилин. В цьому випадку можлива доплата за терміновість.
Якщо у Вас немає відповідного зображення або ідеї нанесення в цілому, щоб замовити пазли, все одно приходьте - Ви зможете вибрати варіант нанесення з нашого каталогу або ж розробити його з нашим дизайнером.
Замовити фотопазли та інші оригінальні подарунки на VRM.com.ua можна наступними способами:

Як проводиться оплата замовленого пазла Ви зможете дізнатися на сторінці замовлення і оплата. Якщо Вам також знадобиться і доставка докладніше на сторінці доставка. Дізнатися вартість різних видів пазлів можна на сторінці виготовлення пазлів - прайс.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.