VRM Logo

Замовлення пазлів. Як замовити фотопазли на VRM.com.ua


Замовлення пазлів

Потрібен дійсно оригінальний подарунок, який би став не просто ще однією "лишньою" річчю або аксесуаром? Ви хочете підібрати незвичайний ексклюзивний сюрприз, який би став яскравим і незабутнім? Замовте пазл в подарунок!
пазл На цій сторінці Ви зможете замовити пазл з фото або пазл з будь-яким іншим вподобаним Вами зображенням. Для цього просто надішліть нам на електронну пошту обраний Вами малюнок, фотографію або варіант напису. Щоб замовити пазли, Ваше зображення, малюнок або напис можна принести і в звичному паперовому вигляді. В цьому випадку ми його відскануємо і перенесемо на пазл або іншу основу.
Ми гарантуємо термін виготовлення пазлів «сьогодні на завтра», можливе також термінове виготовлення пазлів в присутності клієнта, протягом 15 хвилин. В цьому випадку можлива доплата за терміновість.
Якщо у Вас немає відповідного зображення або ідеї нанесення в цілому, щоб замовити пазли, все одно приходьте - Ви зможете вибрати варіант нанесення з нашого каталогу або ж розробити його з нашим дизайнером.
Замовити фотопазли та інші оригінальні подарунки на VRM.com.ua можна наступними способами:

Як проводиться оплата замовленого пазла Ви зможете дізнатися на сторінці замовлення і оплата. Якщо Вам також знадобиться і доставка докладніше на сторінці доставка. Дізнатися вартість різних видів пазлів можна на сторінці виготовлення пазлів - прайс.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 #2 VRM Дружбы Народов 23.09.2020, 13:23
Цитую Катерина:
Добрий день!
Хочу замовити тестовий пазл формату А3, матове покриття.


Добрий день, Катерина.

Ми робимо друк на пазлах А3 формату з матовим покриттям, з зображенням на Ваш вибір. Для замовлення пазлів достатньо всього написати нам на пошту лист з зображенням яке Ви хочете щоб ми надрукували:dn@vrm.com.ua. Також за посиланням (vrm.com.ua/izgotovleniepazlov.html) можливо переглянути розміри та види пазлів які у нас є.

Дякуємо за замовлення.
Цитата
+1 #1 Катерина 21.09.2020, 20:59
Добрий день!
Хочу замовити тестовий пазл формату А3, матове покриття.
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.