VRM Logo

Дизайн листівок


Дизайн листівок

Мережа оперативних поліграфій VRM займається друком і розробкою дизайну листівок, флаєрів.

Розробляючи дизайн флаєрів, наші дизайнери прагнуть до того, щоб:

  • макет був оригінальним, зацікавлюва з першого погляду, виділявся серед загальної маси інших схожих флаєрів;

  • враховувалася концепція заходу (розпродаж, відкриття, знижки, акція);

  • утримувалася увага і людина хотіла дочитати інформацію до кінця;

  • інформація була подана правильно, просто і зрозуміло для кожного;

  • з першого погляду ставало ясно, що пропонується.

Існують вже стандартні, найпопулярніші шаблони листівок, вони на практиці виправдали витрати замовника, тобто принесли максимум вигоди. Готові макети листівок підійдуть для залучення дуже великої кількості клієнтів до продукції або події, з мінімальними витратами на розробку. Дизайнер наповнює шаблон Вашою інформацією і кольоровою гамою. Готовий макети листівок погоджує замовник, після чого макет йде в друк.

Дизайн флаєрів вимагає більш продуманого підходу. Флаєр повинен привернути увагу, зацікавити, «зачепити». Якщо флаєр двосторонній, то у людини має з'явитися бажання прочитати інформацію і на звороті. Найважливіші моменти виділяються особливим шрифтом, кольором. Якщо флаєр за короткий проміжок часу залишився у людини в руках і не полетів відразу в смітник, значить, дизайн зроблений правильно.

У наших дизайнерів є шаблони флаєрів, які діють правильно і за призначенням. Ваша рекламна компанія не залишиться непоміченою!


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.