VRM Logo

Створи свою кружку


Сублімаційні чашки

На сьогоднішній день найбільшу популярність серед сувенірної продукції отримали сублімаційні чашки. Це чашки білого кольору з нанесеним зображенням або без нього. Величезний попит ці кружки отримали завдяки тому, що на них можна нанести практично будь-який малюнок або напис.

Особливо часто необхідні чашки під друк компаніям, організаціям, які хочуть отримати надійну і безпрограшну рекламу. Такий сувенір можна зробити будь-якому партнеру або клієнту і кружка з логотипом компанії буде слугувати кращою рекламою.

Вартість друку залежить від того, якого розміру чашка і яким способом буде наноситися зображення. Оперативна поліграфія VRM пропонує замовити будь-який фотодрук на чашки гравертон за привабливими цінами та з мінімальними строками виконання.

Сублімаційні кружки - це скляні і керамічні кружки, які виконуються за сучасною технологією і покриваються з зовнішньої сторони сублімаційним покриттям. Воно дозволяє наносити на них зображення і будь-які фотографії за допомогою сублімаційних чорнил і спеціального термопреса для кухлів.

Найчастіше сублімаційна технологія знаходить своє застосування в рекламному бізнесі і фотобізнесі. Переваги, якими володіють чашки під нанесення, очевидні: можна нанести будь-яке зображення, фотографію, напис.

У кожному з наших офісів можна купити всі види кухлів, в тому числі і ті, зображення на які наносяться за новітніми технологіями. Кружки гравертон - відносно нова технологія нанесення зображення. Вироби, виконані за даною технологією, відрізняються високою якістю і низькою ціною.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.