Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Сублімаційні чашки

На сьогоднішній день найбільшу популярність серед сувенірної продукції отримали сублімаційні чашки. Це чашки білого кольору з нанесеним зображенням або без нього. Величезний попит ці кружки отримали завдяки тому, що на них можна нанести практично будь-який малюнок або напис.

Особливо часто необхідні чашки під друк компаніям, організаціям, які хочуть отримати надійну і безпрограшну рекламу. Такий сувенір можна зробити будь-якому партнеру або клієнту і кружка з логотипом компанії буде слугувати кращою рекламою.

Вартість друку залежить від того, якого розміру чашка і яким способом буде наноситися зображення. Оперативна поліграфія VRM пропонує замовити будь-який фотодрук на чашки гравертон за привабливими цінами та з мінімальними строками виконання.

Сублімаційні кружки - це скляні і керамічні кружки, які виконуються за сучасною технологією і покриваються з зовнішньої сторони сублімаційним покриттям. Воно дозволяє наносити на них зображення і будь-які фотографії за допомогою сублімаційних чорнил і спеціального термопреса для кухлів.

Найчастіше сублімаційна технологія знаходить своє застосування в рекламному бізнесі і фотобізнесі. Переваги, якими володіють чашки під нанесення, очевидні: можна нанести будь-яке зображення, фотографію, напис.

У кожному з наших офісів можна купити всі види кухлів, в тому числі і ті, зображення на які наносяться за новітніми технологіями. Кружки гравертон - відносно нова технологія нанесення зображення. Вироби, виконані за даною технологією, відрізняються високою якістю і низькою ціною.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.