Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Створи свою кружку


Сублімаційні чашки

На сьогоднішній день найбільшу популярність серед сувенірної продукції отримали сублімаційні чашки. Це чашки білого кольору з нанесеним зображенням або без нього. Величезний попит ці кружки отримали завдяки тому, що на них можна нанести практично будь-який малюнок або напис.

Особливо часто необхідні чашки під друк компаніям, організаціям, які хочуть отримати надійну і безпрограшну рекламу. Такий сувенір можна зробити будь-якому партнеру або клієнту і кружка з логотипом компанії буде слугувати кращою рекламою.

Вартість друку залежить від того, якого розміру чашка і яким способом буде наноситися зображення. Оперативна поліграфія VRM пропонує замовити будь-який фотодрук на чашки гравертон за привабливими цінами та з мінімальними строками виконання.

Сублімаційні кружки - це скляні і керамічні кружки, які виконуються за сучасною технологією і покриваються з зовнішньої сторони сублімаційним покриттям. Воно дозволяє наносити на них зображення і будь-які фотографії за допомогою сублімаційних чорнил і спеціального термопреса для кухлів.

Найчастіше сублімаційна технологія знаходить своє застосування в рекламному бізнесі і фотобізнесі. Переваги, якими володіють чашки під нанесення, очевидні: можна нанести будь-яке зображення, фотографію, напис.

У кожному з наших офісів можна купити всі види кухлів, в тому числі і ті, зображення на які наносяться за новітніми технологіями. Кружки гравертон - відносно нова технологія нанесення зображення. Вироби, виконані за даною технологією, відрізняються високою якістю і низькою ціною.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.