Шановні Клієнти!
Повідомляємо, що тепер ми працюємо в звичайному режимі!
Будемо раді бачити Вас в наших офісах!

Слава Україні!


Шаблони візиток, макети візиток, зразки візиток, готові візитки (ескізи) для друку

Не всі з наших клієнтів перед тим, як звернутися в нашу компанію для замовлення візиток, заздалегідь знають, як ці самі готові візитки будуть виглядати. Можна мати загальні уявлення, що саме буде зображено на візитній картці, який там буде малюнок, але при цьому ніхто не замислюється - як це буде виглядати в цілому на готової продукції. Для створення ексклюзивного продукту Вам доведеться попрацювати з нашим дизайнером, щоб він створив попередній ескіз візитки, але це займе якийсь час, а що робити, якщо візитні картки потрібні прямо зараз?

На допомогу Вам в такому випадку прийде каталог нашої компанії, в якому зібрані типові приклади візиток на різні випадки життя. Наші макети візиток - це колекція безлічі прикладів, в різному стилі, різній колірній гамі, виготовлених різними способами. В результаті залишається тільки вибрати потрібний ескіз візитки, вказати свій текст для друку, і Ваше замовлення буде виконано в самий найближчий час. Перед початком друку наш фахівець підкаже Вам, які саме макети візиток підійдуть для Ваших цілей, як краще розмістити текст і зображення. Дизайнер створить пробний екземпляр візитної картки, щоб Ви змогли оцінити його на власні очі і якщо необхідно внесли правки і корективи. Такий варіант виготовлення візитних карток підійде тим, кому не важлива ексклюзивність його документів, а потрібна терміновість у виготовленні візиток.

Шаблони візиток можна подивитися на нашому сайті, і можливо, Ви вже відразу знайдете що-небудь привабливе для Вас. Але найбільш повна колекція макетів буде Вам надана при особистому візиті в будь-який з наших офісів. Готові шаблони візитних карток в нашій колекції скомпоновані за професійними тематиками. Тут Ви знайдете корпоративні візитки для компаній різних галузей - від будівельних організацій до медичних установ і туристичних агентств.

Якщо серед нашої колекції готових візиток Ви не знайдете потрібної, Вам варто звернутися до наших дизайнерів для створення дизайну візитки.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.