Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Таблички на металі


Металеві таблички - краса і вишуканість кожної деталі.

На сьогоднішній день табличка з металу є одним з найкращих способів розміщення будь-якої інформації.
Металеві таблички є своєрідним символом якості та ознакою статусу компанії. Таблички з металу мають низку переваг перед своїми пластиковими побратимами і їх термін служби складає не менше 10 років.

Таблички з металу високої якості

Виготовлення табличок на металі є необхідним, якщо потрібна багаторічна і інтенсивна експлуатація в різних умовах. Напис на металевій табличці на протязі тривалого часу здатний витримати вплив навколишнього середовища.

Виготовлення табличок з металу також гарантує стійкість покриття до різних розчинників, кислот і інших рідин. Для використання на вулиці металева табличка буде дуже доречною, адже вона розрахована саме на багаторічне використання в умовах попадання прямих сонячних променів, дощу та інших атмосферних опадів. Кольоровий друк на металі в мережі оперативних поліграфій VRM - це кращий спосіб донести необхідну інформацію.
Таблички, виготовлені в нашій компанії, володіють такими властивостями, як водостійкість, зносостійкість, довговічність.
Якщо потрібен друк на металі в Києві, то обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Оперативна поліграфія VRM пропонує таку послугу, як фотодрук на металі за привабливими цінами.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.