Металеві таблички - краса і вишуканість кожної деталі.

На сьогоднішній день табличка з металу є одним з найкращих способів розміщення будь-якої інформації.
Металеві таблички є своєрідним символом якості та ознакою статусу компанії. Таблички з металу мають низку переваг перед своїми пластиковими побратимами і їх термін служби складає не менше 10 років.

Таблички з металу високої якості

Виготовлення табличок на металі є необхідним, якщо потрібна багаторічна і інтенсивна експлуатація в різних умовах. Напис на металевій табличці на протязі тривалого часу здатний витримати вплив навколишнього середовища.

Виготовлення табличок з металу також гарантує стійкість покриття до різних розчинників, кислот і інших рідин. Для використання на вулиці металева табличка буде дуже доречною, адже вона розрахована саме на багаторічне використання в умовах попадання прямих сонячних променів, дощу та інших атмосферних опадів. Кольоровий друк на металі в мережі оперативних поліграфій VRM - це кращий спосіб донести необхідну інформацію.
Таблички, виготовлені в нашій компанії, володіють такими властивостями, як водостійкість, зносостійкість, довговічність.
Якщо потрібен друк на металі в Києві, то обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Оперативна поліграфія VRM пропонує таку послугу, як фотодрук на металі за привабливими цінами.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.