Шановні Клієнти!
З приводу друку на футболках і еко-торбах при тиражі від 20-ти футболок прохання звертатися по номеру телефону 097 640 47 81, в Телеграм чи на e-mail opt@vrm.com.ua!
Вартість нанесення формату А4 від 40 гривень!


Розміри візиток

Коли мова заходить про візитні картки, вірніше, про правила поводження з ними, найважливіше питання - це правила етикету у використанні візиток: як, коли, яким чином вручити візитку, щоб це було ненав'язливо і «правильно». Друге питання, що стосується візитних карток - це розміри візиток.

Вимоги до макету візитки

Макети для виготовлення візиток ми приймаємо як у векторному, так і в растровому форматах. Вимоги до макету для векторного формату - 92х52 мм, всі шрифти в кривих. Формати файлів - *.cdr, *.eps, *.ai, *.pdf. Вимоги до растрових макетів - 300 точок на дюйм, розмір той же (92х52 мм), якщо є елементи на "виліт". Формат файлів *.jpg, *.tiff. Всі важливі елементи: номери телефонів, адреси, логотипи, малюнки та інші елементи повинні бути розташовані не ближче ніж на 6 мм від кожної з чотирьох сторін Вашої візитки! Якщо фон візитки білий можна ставити розміри 90*50 мм і відступи тоді відповідно по 5 мм. Колірна модель макета візитки - CMYK. У разі необхідності розробки макета наш дизайнер із задоволенням його розробить враховуючи всі Ваші побажання. Процедура оформлення замовлення описана на сторінці замовлення візиток.

Коли Ви замовляєте візитку, майте на увазі, що всі написи і зображення, які Ви намітили для себе, повинні вільно розташовуватися на візитній картці, якщо текст буде «наліплено», розглядати таку візитку Вашому діловому партнеру, можливо, буде неприємно.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.