Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС


Шановні клієнти.
Ми переходимо на віддалений прийом замовлень!
Виготовлення та видача замовлень будуть проводитися тільки після зняття карантинних заходів.
Сподіваємося на Ваше розуміння!

И будьте нам здоровенькі! ;)

VRM Logo

Візитівки. Вимоги до макету


Розміри візиток

Коли мова заходить про візитні картки, вірніше, про правила поводження з ними, найважливіше питання - це правила етикету у використанні візиток: як, коли, яким чином вручити візитку, щоб це було ненав'язливо і «правильно». Друге питання, що стосується візитних карток - це розміри візиток.

Вимоги до макету візитки

Макети для виготовлення візиток ми приймаємо як у векторному, так і в растровому форматах. Вимоги до макету для векторного формату - 92х52 мм, всі шрифти в кривих. Формати файлів - *.cdr, *.eps, *.ai, *.pdf. Вимоги до растрових макетів - 300 точок на дюйм, розмір той же (92х52 мм), якщо є елементи на "виліт". Формат файлів *.jpg, *.tiff. Всі важливі елементи: номери телефонів, адреси, логотипи, малюнки та інші елементи повинні бути розташовані не ближче ніж на 6 мм від кожної з чотирьох сторін Вашої візитки! Якщо фон візитки білий можна ставити розміри 90*50 мм і відступи тоді відповідно по 5 мм. Колірна модель макета візитки - CMYK. У разі необхідності розробки макета наш дизайнер із задоволенням його розробить враховуючи всі Ваші побажання. Процедура оформлення замовлення описана на сторінці замовлення візиток.

Коли Ви замовляєте візитку, майте на увазі, що всі написи і зображення, які Ви намітили для себе, повинні вільно розташовуватися на візитній картці, якщо текст буде «наліплено», розглядати таку візитку Вашому діловому партнеру, можливо, буде неприємно.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.