VRM Logo

Пазл по фото. Фотографія на пазл. Фотопазли. Пазл з фото.


Пазл по фото

Якщо Ви хочете зробити комусь оригінальний і незабутній сюрприз пропонуємо Вам новий персоніфікований подарунок - пазл по фотографії, або фотопазл. Фотопазли - це цікаві головоломки, добре знайомі всім з дитинства. Оригінальний пазл з фотографії людини, якій робиться подарунок - чудовий дарунок на будь-яке торжество і для людей будь-якого віку. Фото на пазлі сподобається навіть тим, хто взагалі ніколи не захоплювався збиранням пазлів, адже пазл з фотографії Себе улюбленого припаде до вподоби будь-якій людині.
Пазл з фотографії може бути декількох розмірів і видів. Детальніше це описано на цій сторінці. Поверхня пазла може бути матовою або глянсовою. Залежно від типу пазл пакується в індивідуальну картонну коробку або поліетиленову упаковку.

Головною відміною пазлів виготовлених на VRM.com.ua є той факт, що друк фото на пазл відбувається на унікальному друкарському комплексі Splash G-630 під управлінням OS Macintosh з використанням стохастичного алгоритму растрування, який просто недоступний звичайним Windows системам. Пазл по фото, виготовлений на Splash G-630 особливо натурально передає фото людей. Особливо добре виходять фотографії та портрети. Вони стають більш "живими", а ділянки шкіри не мають помітного почервоніння і лінійної структури притаманних Windows - системам. При цьому якість виготовлення фото на пазл виходить кращою, ніж у пазлах, що продаються в магазині, тому що поверхня пазла - справжнє фото.

Пазл по фотографії стане прекрасним подарунком-сюрпризом Вашим друзям і знайомим. Особливо цей подарунок буде цікавий дітям.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM Дружбы Народов 29.12.2020, 17:20
Цитую Олександр.Саша:
Яка ціна картини з 1000пазлів по своїй фотографії? (Буду вдячний якщо зателефонуєте як прочитаєте 0958548038) думаю зразу зроблю вам замовлення) дякуюДобрий вечір, Олександра.

Вартість друку пазлу залежить від матеріалу на якому буде зроблено друк, всі ціни вказані за посиланням: vrm.com.ua/izgotovleniepazlov.html.
Також можливо зробити замовлення через онлайн-магазин, обрати необхідний матеріал та розмір: onlineprint.vrm.com.ua/shop/pazl-s-vashim-photo

Дякуємо за замовлення.
Цитата
0 #1 Олександр.Саша 28.12.2020, 22:26
Яка ціна картини з 1000пазлів по своїй фотографії? (Буду вдячний якщо зателефонуєте як прочитаєте 0958548038) думаю зразу зроблю вам замовлення) дякую
Цитата
© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.