Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Пазл по фото. Фотографія на пазл. Фотопазли. Пазл з фото.


Пазл по фото

Якщо Ви хочете зробити комусь оригінальний і незабутній сюрприз пропонуємо Вам новий персоніфікований подарунок - пазл по фотографії, або фотопазл. Фотопазли - це цікаві головоломки, добре знайомі всім з дитинства. Оригінальний пазл з фотографії людини, якій робиться подарунок - чудовий дарунок на будь-яке торжество і для людей будь-якого віку. Фото на пазлі сподобається навіть тим, хто взагалі ніколи не захоплювався збиранням пазлів, адже пазл з фотографії Себе улюбленого припаде до вподоби будь-якій людині.
Пазл з фотографії може бути декількох розмірів і видів. Детальніше це описано на цій сторінці. Поверхня пазла може бути матовою або глянсовою. Залежно від типу пазл пакується в індивідуальну картонну коробку або поліетиленову упаковку.

Головною відміною пазлів виготовлених на VRM.com.ua є той факт, що друк фото на пазл відбувається на унікальному друкарському комплексі Splash G-630 під управлінням OS Macintosh з використанням стохастичного алгоритму растрування, який просто недоступний звичайним Windows системам. Пазл по фото, виготовлений на Splash G-630 особливо натурально передає фото людей. Особливо добре виходять фотографії та портрети. Вони стають більш "живими", а ділянки шкіри не мають помітного почервоніння і лінійної структури притаманних Windows - системам. При цьому якість виготовлення фото на пазл виходить кращою, ніж у пазлах, що продаються в магазині, тому що поверхня пазла - справжнє фото.

Пазл по фотографії стане прекрасним подарунком-сюрпризом Вашим друзям і знайомим. Особливо цей подарунок буде цікавий дітям.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2020 VRM. All Rights Reserved.